جهانی Covid-19 عفونت شلیک گذشته 12 میلیون مارک

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از 12 میلیون coronavirus عفونت در حال حاضر ثبت شده در سراسر جهان بیش از نیمی از آن در ایالات متحده و آمریکای لاتین با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش اطلاعات رسمی در روز پنج شنبه.

حداقل 12,063,425 موارد و 549,451 مرگ و میر ثبت شده با تعداد دو برابر عفونت پس از مه 31. در حدود نیمی از کسانی که گرفتار این ویروس بهبود یافته اند.

با حداقل 3,055,100 عفونت و بیش از 132,300 مرگ و میر در ایالات متحده همچنان به بدترین آسیب دیده کشور با برزیل دوم داشتن ثبت نام 1,713,160 موارد و 67,964 مرگ و میر.

در آمریکا و مقامات بهداشتی از ایالت اوکلاهما گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و جمعی دیگر حوادث در تولسا در ماه گذشته “بیش از احتمال” کمک به یک محلی افزایش موارد است.

Tulsa دیده است رکورد روزانه جدید Covid-19 موارد این هفته از جمله 266 روز چهارشنبه. فشرده اینکه این انفجار در عفونت های جدید بود که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 جلسه تولسا در بخش بهداشت و درمان مدیر بروس دارت گفت که “بیش از احتمال زیاد” که “رویدادهای مهم در چند هفته گذشته” کمک کرده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تهدید به نگه داشتن پول فدرال اگر مدارس را به دانش آموزان خود را در پاییز.

در آفریقا این بیماری همه گیر در حال رسیدن به “پر سرعت”, آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشد گفت: پس از آفریقای جنوبی گفت: تنها استان در حال آماده سازی 1.5 میلیون gravesites.

فقط یک روز پس از موارد در سراسر آفریقا پیشی گرفته و نیم میلیون مارک مجموع بیش از 522,000 با بیش از 12 ، 000 مرگ و میر. آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد تایید شده با بیش از 224,000.

در استرالیا, Victoria دولت ثبت 165 موارد جدید در 24 ساعت گذشته به عنوان یک شیوع در ملبورن دبیرستان شد دولت بزرگترین خوشه.

انگلستان میریزد هزاران نفر از بخش خرده فروشی شغل

انگلیسی داروخانه غول چکمه و گروه گروه فروشگاه جان لوئیس گفت: آنها را با تبر حداقل 5,300 شغل با وجود تلاش های دولت برای حفظ اشتغال در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ما متعلق به چکمه گفت: این امر ریختن بیش از 4000 نقش پس از بریتانیا مستند کاهش فروش.

جان لوییس در عین حال گفت: برنامه ریزی برای بازگشایی هشت فروشگاه ها مجبور به تعطیل به دلیل مستند مؤثر از 1300 شغل.

اما قابل توجه اعتماد به نفس توجه داشته باشید که دولت روز پنج شنبه اجازه زندگی می کنند, موسیقی, هنر و تئاتر را نشان می دهد در فضای باز علاوه بر اجازه ورزشگاه و استخر برای بازگشایی و گفت: “پیشرفت بزرگ” ساخته شده بود در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان روز پنج شنبه در انگلستان ثبت شده بود 44.602 مرگ و میر و 287,004 موارد مثبت اما روزانه و هفتگی افزایش عفونت های جدید و مرگ و میر شده است رو به کاهش اجازه می دهد برای بیشتر بخش های اقتصادی و عرصه های زندگی به بازگشایی از اواخر این ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>