جهانی Covid-19 مرگ و میر بالا 300k میان سلامت روان هشدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک بیماری روانی بحران بلندی است که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان در حال احاطه شده توسط مرگ و بیماری و مجبور به انزوا و فقر و اضطراب توسط Covid-19 گیر ملل متحد کارشناسان بهداشت و درمان گفت: در روز پنج شنبه.

“انزوای ترس و عدم اطمینان, بحران اقتصادی – آنها تمام شود و یا می تواند باعث ناراحتی روانی” گفت: Devora کستل, مدیر سازمان جهانی بهداشت (WHO) سلامت روان بخش.

سازمان ملل متحد را مشاهده اي در سراسر جهان مرگ و میر از این بیماری کروناویروس عبور 300,000 روز پنج شنبه با توجه به Worldometer. بیش از 4.4 میلیون نفر آلوده شده اند.

ارائه یک گزارش سازمان ملل متحد و سیاست ارشاد در Covid-19 و سلامت روان کستل گفت: قیام در تعداد و شدت بیماری های روانی به احتمال زیاد است و دولت باید این موضوع را “در جلو و مرکز” خود را پاسخ.

“سلامت روان و تندرستی کل جوامع شده اند به شدت تحت تاثیر این بحران و یک اولویت به آنها رسیدگی شود فوری,” او گفت:.

در این گزارش برجسته مناطق مختلف و بخش های از جوامع به عنوان آسیب پذیر به پریشانی روانی از جمله کودکان و افراد جوان جدا شده از دوستان و مدرسه مراقبت های بهداشتی کارگران که در حال دیدن هزاران نفر از بیماران مبتلا و در حال مرگ از جدید کروناویروس.

در حال ظهور نظرسنجی نشان Covid-19 و تاثیر آن بر سلامت روان در سطح جهان است. روانشناسان می گویند کودکان اضطراب را افزایش می دهد و در موارد اضطراب و افسردگی شده اند ثبت شده در بسیاری از کشورها است. خشونت در حال افزایش است و سلامت کارگران در حال گزارش به افزایش نیاز به حمایت روانی.

رویترز هفته گذشته گزارش شده از مصاحبه با پزشکان و پرستاران در ایالات متحده که گفت: هر دو آنها و یا همکاران خود را تا به حال تجربه ترکیبی از وحشت و اضطراب و غم و اندوه بی حسی و تحریک پذیری و بی خوابی و کابوس.

در خارج از بخش بهداشت و درمان که گزارش گفت: بسیاری از مردم مضطرب توسط بهداشتی فوری اثرات و عواقب فیزیکی جداسازی در حالی که بسیاری از دیگران ترس از عفونت و مرگ و از دست دادن اعضای خانواده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>