جهانی coronavirus واکسن طرح ممکن است اجازه می دهد کشورهای ثروتمند به خرید بیشتر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سیاستمداران و بهداشت عمومی رهبران علنا متعهد به فضاي های هر coronavirus واکسن است که کار می کند اما بالای جهانی ابتکار عمل را که اتفاق می افتد ممکن است اجازه می دهد کشورهای ثروتمند برای تقویت خود ذخایر در حالی که کمتر دوز در دسترس برای آنهایی که ضعیف.

فعالان هشدار می دهند که بدون قوی تر تلاش برای برگزاری, سیاسی, دارویی و بهداشتی رهبران پاسخگو واکسن خواهد بود احتکار توسط کشورهای ثروتمند در یک نا زیبا مسابقه برای تلقیح جمعیت خود ، پس از اخیر داد و بیداد بیش از ایالات متحده خرید مقدار زیادی از جدید Covid-19 دارو برخی از پیش بینی و حتی بیشتر نگران کننده سناریو اگر موفق واکسن توسعه یافته است.

ده ها تن از واکسن در حال تحقیق و برخی از کشورها از جمله بریتانیا و فرانسه و آلمان و آمریکا در حال حاضر دستور داده اند که صدها میلیون دوز قبل از واکسن حتی ثابت به کار.

در حالی که هیچ کشوری نمی تواند به استطاعت برای خرید دوز هر بالقوه واکسن نامزد بسیاری از آنهایی که ضعیف نمی توانیم به جای چنین نظری شرط در همه.

کلید ابتکار عمل را به کمک به آنها را توسط رهبری Gavi یک مشارکت عمومی-خصوصی آغاز شده توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس است که اقدام به خرید واکسن برای حدود 60 درصد از کودکان جهان.

در یک سند ارسال شده به اهدا کنندگان بالقوه در ماه گذشته گاوی گفت: کسانی که با دادن پول به آن جدید “Covax تسهیلات” را “فرصتی برای بهره مندی از یک بزرگتر سبد Covid-19 واکسن.” گاوی گفت: اهدا کننده دولت است که زمانی که یک واکسن موثر است که در داخل آن استخر تجربی عکس های این کشورها را دریافت دوز 20% از جمعیت خود را. این عکس می تواند به عنوان استفاده می شود هر ملتی آرزو.

این بدان معناست که کشورهای ثروتمند می توانند معاملات خود را با داروسازان و پس از آن نیز هیچ رشته متصل شده تخصیص از Gavi. کشورهای کمک کننده هستند “تشویق (اما لازم نیست) برای اهدای واکسن در صورتی که بیش از نیاز آنها” در این سند می گوید.

“با دادن کشورهای ثروتمند این طرح پشتیبان آنها در حال گرفتن کیک خود و خوردن آن را بیش از حد” گفت: آنا ماریوت آکسفام بین المللی است. “آنها ممکن است در نهایت به خرید تمام عرضه در پیش است که پس از آن محدودیت چه گاوی می تواند توزیع به بقیه جهان است.”

دکتر ست برکلی, Gavi مدیر عامل شرکت گفت: این انتقادات مدعی شد.

در حال حاضر هیچ واکسنی برای هر کسی که او گفت: “ما در حال تلاش برای حل این مشکل است.”

برکلی گفت: گاوی مورد نیاز برای ایجاد سرمایه گذاری در یک واکسن جهانی ابتکار جذاب برای کشورهای ثروتمند. Gavi سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن کشورهایی که اگر به آنها دستور داده واکسن در حال حاضر آنها باید تلاش برای به دست آوردن بیشتر, او گفت:.

اما او اذعان کرد هیچ مکانیزم اجرای.

“اگر در پایان روز, کسانی که حقوقی موافقت نامه های شکسته و یا کشورهای توقیف دارایی و یا اجازه نمی دهد ارائه واکسن (به کشورهای در حال توسعه) که یک مشکل” برکلی گفت.

Gavi خواست کشورها برای بیان هدف از کسانی که علاقه مند به پیوستن به آن ابتکار جمعه گذشته است. آن را تا به حال انتظار می رود حدود چهار ده بالا و کشورهای با درآمد متوسط به ثبت نام در علاوه بر این به حدود 90 کشورهای در حال توسعه.

دکتر ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری است که کار با Gavi و دیگران گفت: آنها خواهد بود صحبت کردن در هفته های آینده با کشورهایی که امضا کرده بود در معاملات با شرکت های دارویی به امن خود را تامین کنند.

یک احتمال: آنها ممکن است بپرسید کشور به کمک های خود را خصوصی واکسن ذخایر جهانی در ازای دسترسی به هر کدام تجربی نامزد ثابت می کند موثر است.

“ما باید برای پیدا کردن یک راه حل است زیرا برخی از این ترتیبات ساخته شده اند و من فکر می کنم ما باید به طور عملی در مورد آن,” او گفت:.

پس از یک واکسن نشست ماه گذشته اتحادیه آفریقا گفت: دولت باید “برداشتن همه موانع” به توزیع مساوی از هر موفقیت آمیز واکسن.

آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس جان Nkengasong گفت Gavi باید “هل دادن سخت” در متقاعد کردن شرکت های خود را به حالت تعلیق حقوق مالکیت معنوی.

“ما نمی خواهیم به خودمان را پیدا کنید در HIV داروهای وضعیت او گفت:” و اشاره کرد که صرفه جویی در زندگی مخدر موجود در کشورهای توسعه یافته سال قبل از آنها ساخته شده آن را به آفریقا.

Shabhir مهدی محقق اصلی آکسفورد آزمایش واکسن در آفریقای جنوبی گفت: آن بود تا به دولت های آفریقایی برای فشار بیشتر واکسن های طرح به جای توجه به شرکت های دارویی را به محصولات خود را بیشتر در دسترس است.

“اگر شما انتظار می رود آن را به عهده صنعت شما هرگز دریافت یک واکسن بر روی قاره آفریقا” مهدی گفت.

ماه گذشته گاوی و CEPI امضا $750 میلیون مقابله با AstraZeneca به کشورهای در حال توسعه 300 میلیون دوز از یک شات در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد. اما این معامله اتفاق افتاده پس از مواد مخدر شرکت در حال حاضر به امضا قرارداد با بریتانیا و آمریکا که برای اولین بار در خط به دریافت واکسن تحویل در پاییز.

“ما در حال کار خستگی ناپذیر به افتخار تعهد ما برای اطمینان گسترده و دسترسی عادلانه به آکسفورد واکسن در سراسر جهان و در هیچ سود” گفت: AstraZeneca مدیر عامل شرکت پاسکال Soriot. او گفت: قرارداد خود را با گاوی و CEPI مشخص شده “گام مهمی در کمک به ما عرضه صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان از جمله به کسانی که در کشورهای با کمترین معنی است.”

رئیس جمهور چین نیز قول داد برای به اشتراک گذاشتن هر Covid-19 واکسن آن را توسعه با کشورهای آفریقایی — اما تنها پس از ایمن سازی کامل شده در چین.

سازمان بهداشت جهانی است که قبلا آن را گفته امیدوار است برای تضمین 2 میلیارد دوز برای افراد کم درآمد کشور در پایان سال 2021 از جمله از طریق طرح های مانند گاوی است. حدود 85 درصد از جهان را در 7.8 میلیارد نفر زندگی می کنند در کشورهای در حال توسعه.

کیت سالمند ارشد واکسن مشاور سیاست در پزشکان بدون مرز گفت: Gavi باید سعی کنید برای استخراج امتیازات بیشتر از شرکت های دارویی از جمله قانع کننده آنها را به حالت تعلیق اختراع ثبت شده در واکسن.

“گاوی است که در یک موقعیت بسیار حساس و ظریف چرا که آنها به طور کامل متکی بر حسن نیت” از شرکت های دارویی گفت: سالمند. او گفت که این سیستم از چه واکسن ارائه شده به کشورهای در حال توسعه نیاز به بازرسی و نگهداری به طوری که آن را بر اساس خیریه اما بر بهداشت عمومی نیاز است.

“ما فقط داشتن دولت ما نوشتن این چک سفید به صنعت با شرایط متصل در حال حاضر,” او گفت:. “آیا در حال حاضر زمان به واقع آنها را به حساب و تقاضای ما به عنوان مکان های بیشتری برای آن؟”

Yannis Natsis یک سیاست رسمی در بهداشت عمومی داد گفت: آخرین چیزی که در ذهن مقامات در کشورهای ثروتمند است با آنهایی که ضعیف.

“سیاستمداران می ترسم اگر آنها نمی, پرتاب پول در شرکت های شهروندان در آینده کشور خواهد شد اولین واکسن و آنها را نگاه بسیار بد” Natsis گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>