جهانی coronavirus تلفات عبور 20,000 سه میلیارد و تحت مستند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از سه میلیارد نفر در سراسر جهان زندگی می کردند تحت مستند روز چهارشنبه به عنوان دولت تلاشهای خود را در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است که بیش از 20000 نفر کشته شدند.

تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان افزایش یافت و گذشته از 450.000 سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که تنها یک هماهنگ جهانی تلاش می تواند در جلوگیری از گسترش ویروس.

در اسپانیا تعداد مرگ و میر پیشی گرفتن آن از چین که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور سه ماه پیش ساخت آن را سخت ترین ضربه ملت پس از ایتالیا.

در مجموع بیش از 20,800 مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده در 182 کشور و سرزمین با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

بازارهای سهام پس از بازگشت به آمریکا نقل مکان کرد و نزدیک به عبور 2.2 تریلیون دلار بسته امداد برای سرپا نگه داشتن یک teetering اقتصاد ما است.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: New York, کانون ما شیوع با بیش از 30000 موارد به احتمال زیاد دارای چند “دشوار هفته” جلوتر اما او تصمیم می گیرید که آیا به زودی بخش های تاثیر پذیری از کشور می تواند بازگشت به کار.

“ما می خواهیم به کشور ما رفتن دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من قصد ندارم به انجام هر کاری راش یا عجله.

“عید پاک, ما باید یک توصیه و شاید قبل از عید پاک” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که شعار قوی اقتصاد ایالات متحده به عنوان او چهره یک انتخابات در ماه نوامبر.

شورای امنیت سازمان ملل اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان نیاز به بان کی مون هم به بنیادی این بیماری همه گیر.

“COVID-19 تهدید کل بشریت-و کل بشریت باید به مبارزه با به عقب” اشاره به این حادثه تلخ گفت: راه اندازی درخواست تجدید نظر به 2 میلیارد دلار برای کمک به جهان ضعیف است.

“اقدام جهانی و همبستگی بسیار مهم است,” او گفت:. “فرد کشور پاسخ کافی نخواهند بود.”

– مرگ دو نفر در روسیه –

هند اقامت در خانه سفارش برای آن 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر بزرگترین مصرف تعداد کل افراد در مواجهه با محدودیت در زندگی روزانه خود به بیش از سه میلیارد دلار است.

اضطراب سرخپوستان شتافت برای تامین پس از دوم در جهان بزرگترین جمعیت شد و دستور به ترک خانه های خود را به مدت سه هفته.

روسیه اعلام کرد که مرگ دو نفر که تست مثبت برای coronavirus در روز چهارشنبه انتظار می رود به دنبال کت و شلوار.

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد هفته آینده یک روز تعطیل عمومی به تعویق افتاد و یک رای عمومی در بحث اصلاحات در قانون اساسی ترغیب مردم به پیروی از دستورالعمل های داده شده توسط مقامات.

در بریتانیا وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز شد آخرین مشخصات بالا شکل آلوده هر چند او رنج می برد تنها علائم خفیف.

G20 اقتصادهای بزرگ برگزار خواهد شد اضطراری ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه برای بحث در مورد یک واکنش جهانی به بحران, به عنوان خواهد 27 رهبران اتحادیه اروپا شیوع جدید کانون.

چین شروع به استراحت خود شدیدی محدودیت در حرکت آزاد در استان هوبئی-که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر — پس از این کشور گزارش شده هیچ مورد جدید.

جمعیت این ماجرا قطار و اتوبوس در این استان به مردم زمان خود را در اولین فرصت به سفر.

اما اسپانیا دیدم تعداد مرگ و میر افزایش به بیش از 3,400 پس از 738 نفر در 24 ساعت گذشته و دولت اعلام کرد 432 میلیون یورو ($467 میلیون دلار) معامله برای خرید تجهیزات پزشکی از چین ،

مرگ و میر در ایتالیا شروع به پریدن کرد در 24 ساعت توسط 683 به 7,503 — تا کنون بالاترین هر کشور است.

تعداد زیادی از مرگ و میر بود تا 231 روز چهارشنبه به بیش از 1,330 و مترو و راه آهن خدمات در پاریس قطع شد به حداقل برساند.

اسپانیا و ایتالیا ملحق شدند توسط فرانسه و شش بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در خواست آلمان و هلند اجازه می دهد تا موضوع مشترک اروپا اوراق قرضه برای کاهش هزینه های استقراض و ایجاد ثبات در اقتصاد منطقه یورو.

تماس است به احتمال زیاد به سقوط بر روی گوش های ناشنوا زمانی که اروپا در روز پنج شنبه-با شمال اعضا با احتیاط از تجمع بدهی با spenders بزرگ — اما آنها را به ثبت نام در یک “بی سابقه” طرح بازیابی.

– مردم در حال مرگ به تنهایی’ –

در La Paz بیمارستان دانشگاه در مادرید, پرستار Guillen del Barrio صدا بیبهره او به عنوان مربوط به آنچه اتفاق افتاده یک شبه.

“این واقعا سخت است ما تا به حال تب مردم برای چندین ساعت در اتاق انتظار” 30 ساله به خبرگزاری فرانسه گفت.

“بسیاری از همکاران من بودند و گریه به خاطر وجود افرادی که در حال مرگ هستند به تنهایی و بدون دیدن خانواده خود را برای آخرین بار.”

Coronavirus موارد نیز گسترش در خاورمیانه که در ایران مرگ و میر در صدر 2,000 و در جایی که مالی اعلام اولین مورد و چندین سازمان ملل اعلام کرد کشورهای اضطراری.

در ژاپن که به تعویق افتاد و در این سال بازی های المپیک توکیو از فرماندار خواست ساکنان خانه بمانند آخر این هفته, هشدار نسبت به “انفجار” از coronavirus.

اورشلیم کلیسای مقبره مقدس اعتقاد مسیحیان به مسیح در قبر بسته شد که اسرائیل تنگ تر جنبش محدودیت.

تاثیر بیماری همه گیر است و همچنین ضربه زدن به فوتبال اروپا با لیگ ها و مسابقات لغو شد در حالی که سرنوشت ویمبلدون مسابقات تنیس می تواند تصمیم هفته آینده.

آسیب اقتصادی از ویروس-و مستندات — همچنین می تواند ویرانگر با ترس از رکود اقتصادی در سراسر جهان بدتر از بحران مالی بیش از یک دهه پیش.

اما بازارهای مالی افزایش یافت و پس از ما رهبران توافق در یک بسته محرک اقتصادی به ارزش حدود 10 درصد از اقتصاد آمریکا تزریق رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: به نمایندگی از “جنگ به سطح سرمایه گذاری.”

در همین حال بیش از نیمی از همه آمریکایی ها گفته شده است به ماندن در خانه از جمله ساکنان بزرگترین ایالت کالیفرنیا است.

ایالات متحده حداقل 65,700 موارد و 942 نفر کشته شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>