Coronavirus همه گیر در سه شنبه آلوده بیش از 800,000 مردم در سراسر جهان با جهانی مرگ و میر عبور 40,000. دوقلو تحولات آمد به عنوان تعداد کل مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفتن چین از تلفات 3,305.

آمریکا, ایتالیا, اسپانیا, چین و آلمان در حال حاضر پنج آسیب دیده ترین کشور از لحاظ تعداد موارد تایید شده.

ما مرگ و میر است که در حال حاضر لمس 3,400 بیش از نزدیک به 3000 نفر کشته در 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی. نزدیک به 175,000 آلوده شده اند در سراسر ایالات متحده.

بیش از 575 نفر در ایالات متحده در روز دوشنبه مرگبارترین تک بعد و میر در کشور را به نبرد در برابر شیوع رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای پایبندی شدید به اجتماعی-فاصله دستورالعمل بیش از 30 روز آینده.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده نیز به دنبال نگرانی در مورد در دسترس بودن ضروری پزشکی و لوازم مورد نیاز برای آزمایش و درمان بیماران و حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی. او گفت: ما در “یک شکل خوب” زمانی که مرگ و میر به اوج انتظار می رود در دو هفته وقتی که می آید به در دسترس بودن هواکش.

ما ramped تا کسب منابع در صفحه اصلی از طریق افزایش تولید توسط شرکت های آمریکایی و خرید در خارج از کشور به عنوان شکایت از کمبود همچنان ادامه داشت به خصوص در نقاط گرم مانند نیویورک و ایالت نیوجرسی واشنگتن و کسانی که از کشورهای دیگر که به طور بالقوه بر روی لبه.

ایالت نیویورک باقی مانده است بدترین ضربه با بیش از 67,000 موارد و حداقل 1,300 مرگ و میر; شهر نیویورک به تنهایی تا به حال 914 مرگ و میر در یک مرحله.

“به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده این بسیار حیاتی 30 روز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه با اشاره به تمدید دوره اجتماعی-فاصله دستورالعمل طی آن دولت نیز ترس از مرگ-رای به اوج.

در حالی که موجود اجتماعی-فاصله دستورالعمل را در محل باقی می ماند برای این دوره مدیریت است که انتظار می رود به انتشار استراتژی خود را برای رفتن به جلو در روز سه شنبه همراه با داده ها و یافته های استفاده شده توسط آن بالا کارشناسان هشدار می دهند از بین 100,000 تا 200,000 مرگ و میر.

آن روشن نیست اگر اقدامات جدید می تواند اعلام کرد و همچنین, اما واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش که CDC است و با توجه به توصیه مردم به استفاده از ماسک زمانی که آنها گام به گام.

در سراسر مرز دولت کانادا در حال آماده سازی برای بسیج نزدیک به 24,000 سربازان به کمک در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر و حتی به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو تیز گفت: این کشور در یک “مسیر” از گسترش این بیماری در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im