جهانی coronavirus موارد عبور 5 میلیون نفر در کمتر از 5 ماه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تعدادی از بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد عبور 5 میلیون در روز چهارشنبه با توجه به تلفیقی از اعداد و ارقام توسط Worldometer به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به نابودی جهان که در آن نزدیک به 325,000 مردم در حال حاضر مرده با توجه به آن بیشتر و میلیون ها نفر خود را بیکار و در معرض خطر فقر است.

آخرین میلیون در زمان 12 روز نسبت به 11 ماه است که در آن زمان برای این تعداد از سه تا چهار میلیون عفونت. کشورهای مختلف به خصوص آنهایی که سخت ترین ضربه در اوایل ماه آوریل از جمله ایتالیا و اسپانیا عبور کرده اند خود را به قله ها و بازگشایی به آرامی اما مقامات هشدار داده اند از موج دوم آن که ممکن است منجر به.

تعداد کل عفونت در حال حاضر معادل جمعیت نیوزیلند.

همچنین در روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد coronavirus موارد در کشورهای فقیر حتی به عنوان بسیاری از کشورهای غنی را آغاز کرده اند در حال ظهور از مستند.

جهانی سلامت بدن گفت: 106,000 موارد جدید عفونت کروناویروس و ثبت شده است در 24 ساعت گذشته بیشتر در یک روز پس از وقوع آغاز شد.

Hindustantimes

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن در این بیماری همه گیر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus یک کنفرانس خبری گفت. “ما بسیار نگران افزایش موارد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.”

داده های مرگ و میر و بهبود نرخ Worldometer نشان می دهد که در سطح جهان, مرگبارترین مرحله در مرحله کنونی ممکن است منتقل می شود. روز چهارشنبه نرخ مرگ و میر بود 14.23 درصد و نرخ بهبود بود 85.77%. چنین کم نسبت مرگ و میر و نسبت بالایی از بهبود از گذشته دیده می شود قبل از مارس 24.

برزیل و روسیه و هند در حال ظهور به عنوان نقاط داغ از بیماری است. آمریکا که در آن مستند پروتکل شده اند کمتر سخت تر از بسیاری از ملل افزود: 20,289 موارد در روز سه شنبه به باقی می ماند در بالای فهرست کشورهای ضبط موارد جدید.

در کمتر از پنج ماه پس از این بیماری شد و برای اولین بار گزارش – رسانه های محلی در چین در ووهان نوشت: در مورد رمز و راز بیماری تنفسی در دسامبر 31 – بسیاری از نقاط جهان در حال حاضر به نظر می آیند با یک واقعیت جدید است که در آن اجتماعی فاصله اجباری است و ماسک به طور فزاینده ای اجباری و بسیاری از فعالیت های اوقات فراغت – سفر ناهار خوری و رویدادهایی مانند کنسرت و ورزش – ممکن است بیش از حد خطرناک است تا محققان در پیدا کردن یک واکسن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>