Glenmark FabiFlu می شود DCGI اشاره Covid-19 مخدر در فروشگاه های هفته آینده: همه شما…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در میان مواج coronavirus همه گیر است که به بیش از 185 کشور جهان بر اساس هند-Glenmark داروسازی راه اندازی کرده است داروی ضد ویروسی Favipiravir به فروش می رسد تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط Covid-19 علائم.

FabiFlu است که برای اولین بار دهان Favipiravir تایید دارو برای درمان Covid-19 شرکت در بیانیه ای گفت: پس از آن دریافت تولیدی و تایید بازاریابی از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI) در روز جمعه. این دارو به نام FabiFlu خواهد بود به بازار عرضه شده در برخی از مناطق شمالی ایالت هند به زودی.

“این تصویب در یک زمان می آید زمانی که Covid-19 نفر در هند در حال فزاینده هرگز مانند قبل از قرار دادن فشار زیادی بر روی ما سیستم بهداشت و درمان,” Glenmark داروسازی رئیس و مدیر عامل گلن Saldanha گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Remdesivir در حال حاضر بخشی از Covid-19 درمانی در مرکز درمانی جدید پروتکل سند

آوردن برخی از تسکین را برای Covid-19 بیماران حتی به عنوان کشور گزارش شده تمام زمان بالا از 14,516 جدید کروناویروس موارد در شنبه, این دارو به زودی در دسترس خواهد بود در بیمارستان ها و فروشگاه ها در یک بسته از 34 قرص های خوراکی در حد متوسط قیمت مقرون به صرفه.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد FabiFlu:

* دارو را تولید کرده است تا 88 درصد بهبود خفيف coronavirus بیماران در طول آزمایش های بالینی و آن را برای اولین بار دهان داروی ضد ویروس در دسترس تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز برای درمان Covid-19 بيمار در هند.

*آن را در دسترس خواهد بود در سراسر کشور در اوایل هفته آینده این شرکت گفت: در روز شنبه. این دارو است که بومی تولید شده در دسترس خواهد بود برای فروش هر دو در بیمارستان ها و داروخانه خرده فروشی و است داده می شود و تحت نظارت دقیق پزشکی. آن است که نه بیش از حد مواد مخدر و فروش آن تنها اجازه داده می شود در اختیار داشتن یک مدرک معتبر پزشکی تجویز توسط یک دکتر.

* از آن خواهد شد به فروش می رسد در یک بسته از 34 قرص های خوراکی از 200 میلی گرم در هر هزینه 3,500 تومان و هزینه 14 روز درمان خواهد شد حدود 14,000 تومان.

* هر قرص 200 میلی گرم هزینه خواهد شد Rs103.

* دوز خواهد بود 3,600 میلی گرم در روز اول و 1600 میلی گرم از روز دوم به بعد به صورت حداکثر مدت 14 روز.

* هر بیمار باید به او رضایت آگاهانه قبل از شروع درمان با دارو.

* دارو اداره می شود به کروناویروس بيماران بين سنين 18 و 75.

* در جمعه Glenmark داروسازی اعلام کرده بود آن را دریافت تاییدیه از هند مرکزی مواد مخدر تنظیم کننده برای تولید و بازاریابی FabiFlu به عنوان یک داروی ضد ویروسی برای درمان خفیف تا متوسط Covid-19 بیماران در کشور است.

همچنین به عنوان خوانده شده| سوء هاضمه دارو ممکن است کمک به درمان Covid-19 علائم محققان می گویند

* این شرکت در حال حاضر شروع به تولید مواد مخدر است. در برخی از ایالت ها که نزدیک به شرکت داروسازی این واحد تولیدی در Baddi (هیماچال پرادش) این دارو خواهد شد نورد در پایان این هفته و در سراسر هند آن عرضه خواهد شد در اوایل هفته آینده Sujesh Vasudevan رئیس جمهور هند فرمولاسیون خاورمیانه و آفریقا در Glenmark گفت.

* Favipiravir استفاده شده است در روسیه و ژاپن و چین برای درمان این بیماران و ثابت شده است, موفق, با توجه به شرکت.

* تصادفی بالینی در هند انجام شده در 150 Covid-19 بيمار در حدود 11 بیمارستان که تشخیص داده شد coronavirus مثبت از طریق یک رونوشت معکوس-واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) آزمون. از آنها 90 شد موارد خفیف و 60 بودند نسبتا بیماران بیمار است.

* این دارو نیست توصیه می شود برای افراد مبتلا به درد شدید کبدی یا کلیوی بیماری های زنان باردار و شیرده.

* در حال حاضر این شرکت در اولویت است بازار هند اما در مرحله بعد آن نیز خانههای گلی خالی امکان صادرات دارو.

*Favipiravir می توان در Covid-19 بیماران مبتلا به همبودی شرایط مانند دیابت و بیماری های قلبی با خفیف تا متوسط Covid-19 علائم. آن را ارائه می دهد سریع کاهش بار ویروسی در عرض چهار روز فراهم می کند و سریع تر علامتی و رادیولوژی بهبود است. مهمتر از همه Favipiravir داده های بالینی بهبود به 88 درصد در Covid-19 خفیف تا متوسط در بیماران مبتلا به این شرکت گفته است.

در حال حاضر injectible داروی ضد ویروسی Remdesivir و ایمنی توکلیزوماب بخشی از هند پروتکل درمان تحت محدود و خارج از برچسب استفاده برای Covid-19 بیماران در کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>