Glenmark Covid-19 مواد مخدر اشاره به Hetero و Cipla برای remdesivir: آخرین coronavirus…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Glenmark دارو است گفت: آن را راه اندازی کرده است داروی ضد ویروسی favipiravir تحت نام تجاری FabiFlu برای درمان موارد خفیف تا متوسط Covid-19.

FabiFlu اولین دهانی favipiravir تایید دارو در هند برای درمان بیماری کروناویروس در دسترس خواهد بود به عنوان یک 200mg قرص در حداکثر قیمت خرده فروشی (MRP) 3,500 تومان برای یک نوار از 34 قرص Glenmark گفته است.

دارو کنترل کلی از هند (DCGI) اعطا Glenmark دارو مجوز برای تولید و بازار favipiravir برای “محدود اضطراری با استفاده از” خفيف موارد است.

همچنین بخوانید: بیش از 1000 Covid-19 بيمار untraceable در بمبئی

Favipiravir که مورد تایید قرار گرفته در ژاپن از سال 2014 برای درمان رمان یا دوباره در حال ظهور ویروس آنفلوانزا عفونت نشان داده است بهبود بالینی تا 88 درصد خفيف Covid-19 موارد این شرکت گفته است.

همچنین سازمان دیده بان | Covid به روز رسانی: داروی جدید در هند; چین فوق العاده-پخش; $25 میلیارد دلار برای 70 ملل

Glenmark اعلام کرده بود در ماه مه که در آن در حال انجام یک کارآزمایی بالینی به منظور بررسی اثر دو آنتی ویروسها favipiravir و umifenovir به عنوان یک درمان ترکیبی در حد متوسط بستری بالغ Covid-19 بيمار در هند.

Hetero و Cipla داده شده nod توسط هند به مواد مخدر تنظیم تولید و بازار داروی ضد ویروسی remdesivir برای “محدود اضطراری با استفاده از” در بیمارستان بستری Covid-19 بيمار.

“تصویب به Hetero و Cipla داده شد در روز شنبه” خبرگزاری PTI به نقل از یک منبع عنوان کرد و گفت.

نوشته شده رضایت آگاهانه از هر بیمار لازم است قبل از استفاده از remdesivir و نتایج اضافی بالینی فعال ارسال-بازاریابی اطلاعات نظارت و گزارش دهی عوارض جانبی جدی باید تسلیم شود.

اتحادیه سلامت وزارت بهداشت در آن ‘مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19’, توصیه می شود استفاده از remdesivir در بيماران در حد متوسط مرحله بیماری است که کسانی که در اکسیژن است.

این دارو گنجانده شده است که به عنوان یک “تحقیقاتی درمانی” تنها برای محدود اضطراری استفاده شود.

همچنین بخوانید: تقلا برای تخت آمبولانس و سردرگمی قبل از سفارش معکوس

Cipla و Hetero Labs در حال حاضر وارد شده به صدور مجوز غیر انحصاری توافق با ایالات متحده داروسازی غول Gilead Sciences است که ثبت اختراع دارنده remdesivir.

علوم جلعاد تا به حال اعمال شده به مواد مخدر نظارتی آژانس مرکزی کنترل مواد مخدر سازمان استاندارد (CDCSO) برای واردات و بازاریابی remdesivir در مارس 29. پس با توجه مذاکرات, اجازه, تحت شرایط اضطراری با استفاده از اختیارات اعطا شد توسط DCGI در ژوئن 1 به نفع ایمنی بیمار و به دست آوردن اطلاعات بیشتر.

جلعاد را امضا کرده بود غیر انحصاری داوطلبانه موافقت نامه صدور مجوز با پنج generic داروسازی شرکت — Cipla, خوشحال, زندگی, علوم, گوناگون, BRD و Mylan به تولید و توزیع remdesivir بالقوه ضد ویروسی درمان برای Covid-19.

زیر که Cipla آنال آزمایشگاه BRD Mylan, خوشحال, زندگی, علوم, دکتر ردی Labs با نزدیک شدن به هند داروی تنظیم کننده به ساخت و فروش remdesivir در کشور هستند و هنوز در انتظار مجوز.

این برنامه در حال پردازش توسط CDSCO مطابق با روش گذاشته پایین.

وزارت بهداشت پیشتر گفته است که این شرکت ها در حوزه های مختلف مراحل میانی بازرسی از امکانات تولید, تایید, داده, ثبات, تست اضطراری تست آزمایشگاهی طبق پروتکل ،

آن را گفت که در حال تزریقی فرمول تست برای سنجش هویت ناخالصی اندوتوکسین باکتریایی آزمون و نازایی بسیار مهم برای ایمنی بیمار و این داده ها نیاز به ارائه شده توسط شرکت.

سرم موسسه بزرگترین تولید کننده واکسن با حجم در حال کار بر روی چندین نامزد برای coronavirus—از جمله به طور بالقوه تولید انبوه این AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد یکی—و همچنین در حال توسعه خود را.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>