‘زمان دادن به سخنران معدن طلا برای اسب-بازرگانی’: SC در MP رای اعتماد ردیف

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Madhya Pradesh سخنران NP Prajapati قبول دادگاه عالی پیشنهاد برای ارتباط برقرار کردن با شورشی کنگره MLAs از طریق لینک ویدئو. ارشد مدافع هستم Singhvi ظاهر می شود برای این سخنران همچنین گفت که سخنران قدرت در تصمیم گیری که آیا دولت خود را از دست داده اند.

“فرماندار نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا دولت دهکدهای از دست داد اکثریت یا نه این مجلس است که تصمیم می گیرد. فرماندار تنها سه قدرت: احضار, prorogue و انحلال خانه” Singhvi گفت: نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta از طرف Prajapati.

“فرماندار نمی تواند از بلندگو است که شما باید انجام دهید این کار شما باید انجام دهید این است آن را فراتر از قدرت خود گفت:” Singhvi.

اما نیمکت گفت که اگر دولت از دست می دهد زمانی که اکثریت مجلس در جلسه و سپس فرماندار قدرت مستقیم سخنران به احضار به مجلس است.

“چه اتفاقی می افتد زمانی که مجمع prorogues و دولت خود را از دست اکثریت سپس فرماندار می توانید تماس بگیرید مجمع” نیمکت گفت.

وکیل ظاهر می شود برای فرماندار Lalji Tandon گفت: نیمکت که Madhya Pradesh وزیر کمال نات بود “نشسته در کنار” در نوبه خود از وقایع و بلندگو است که “رهبری سیاسی جنگ” در دادگاه.

قضات نیز خواسته سخنران این که آیا هر پرس و جو ساخته شده بود در استعفای شورشی MLAs و چه تصمیمی است که او گرفته شده بر روی آنها.

Singhvi گفت: روز دادگاه آغاز می شود به زمان محدود جهت به سخنران آن خواهد بود قانون اساسی مشکل ساز است.

روی نیمکت سپس پرسید: این می تواند ایجاد شرایط برای اطمینان حاصل شود که “اعمال اراده” شورشی MLAs است “واقعا داوطلبانه”.

“ما می تواند تعیین یک ناظر به بنگلور و یا برخی از مکان های دیگر به طوری که شورشی MLAs می توانید با اتصال این بلندگو از طریق ویدئو کنفرانس و پس از آن او می تواند تصمیم گیری” نیمکت گفت. اما این پیشنهاد رد شد.

روی نیمکت سپس گفت آن است که تمایل به ایجاد یک وضعیت با دادن دو هفته زمان به بلندگو برای تصمیم گیری در مورد استعفای 16 شورشی کنگره MLAs از Madhya Pradesh, به عنوان این دوره شکاف می تواند تبدیل به یک معدن طلا’ برای اسب-تجارت.

دادگاه راس مشاهده Madhya Pradesh بحران سیاسی تبدیل به یک مشکل ملی و نه عجیب و غریب به کنگره است. این بحران باعث شد یک استعفای 22 MLAs از حاکم کنگره است. سخنران پذیرش استعفای تنها شش.

دادگاه دادرسی دادخواست توسط هر دو حزب کنگره و Bharatiya Janata Party (BJP) در رای اعتماد. در حالی که بی جی پی ادعای کمال نات دولت دهکدهای از دست داد اکثریت پس از استعفای 22 MLAs و به دنبال دادگاه جهت برگزاری رای اعتماد کنگره گفت: تصمیم گرفته خواهد شد توسط بلندگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>