به منطقه عاقلانه جزئیات جماعت شرکت کنندگان: Chhattisgarh HC به دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Chhattisgarh دادگاه عالی (HC) در دوشنبه دستور دولت به فایل استشهاد تجهیز منطقه-wise data از افرادی که حضور داشتند بین المللی جماعت سازمان یافته توسط Tablighi Jamaat در Nizamuddin در دهلی نو برگزار شد بین مارس 13 و 15 و همچنین از کسانی که در تماس با شرکت کنندگان.

این جماعت رویداد — برگزار شد در تخلف از دولت دهلی نو را در برابر بکند — ثابت شود superspreader از بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع در هند با شرکت کنندگان فانینگ در سراسر کشور و آلوده کردن بسیاری از دیگران است.

دو عضو بخش نیمکت از HC متشکل از قضات Prashant Kumar Mishra و Goutam Bhaduri کارگردانی پلیس و وزارت بهداشت مقامات به فایل استشهاد.

HC همچنین دستور دولت برای انجام با جستجوی خود را برای جماعت شرکت کنندگان و مردم آنها ممکن است در تماس با خود را در بازگشت به Chhattisgarh, به عنوان آنها می تواند بالقوه حامل SARS-CoV-2 ویروس.

قبل از آن در مارس 9, Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel اعلام کرده بود در یک کنفرانس مطبوعاتی که 107 نفر از دولت حضور داشتند جماعت رویداد در دهلی نو.

دادگاه همچنین خواسته دولت برای برداشتن گام های لازم برای باز کردن یک مرکز پزشکی در بیلسپور ظرف سه روز به انجام Covid-19 انجام شد.

در یکی دیگر جداگانه مورد در دوشنبه HC نقض دولت آوریل 2 که به دنبال تشکیل یک کمیته به گام برای آغاز آماده سازی برای عمل مشروب مغازه ها از آوریل 8 با وجود جاری در سراسر کشور مستند بر دلایل فنی.

این مستند شده است اجرا از مارس 25 و در روز سه شنبه تمدید تا 3 مه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

HC, اما, اجازه به دولت برای تصمیم گیری در این موضوع بر اساس روز سه شنبه تازه مستند اطلاع رسانی که صادر شده توسط ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) تحت اتحادیه وزارت امور خانه (MHA).

دو عضو بخش نیمکت از HC متشکل از قضات Prashant Kumar Mishra و Goutam Bhaduri دفع از دولت منظور دولت در زمینه ویژگی های در حالی که شنیدن منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده توسط Mamata شارما یک ریپور بر اساس مددکار اجتماعی.

این پیل اعتراض به دولت را در 2 آوریل به ترتیب به شکل یک پانل به نگاه به آماده سازی برای عمل مشروب مغازه در چتیسگر پس از 7 آوریل با وجود دولت مرکزی در سراسر کشور مستند محدودیت های آنها در محل است.

شارما مشاور Rohit Sharma استدلال کرد که Bhupesh Baghel رهبری دولت پیشنهاد برای باز کردن فروشگاه ها مشروب در کشور از 8 مارس بود که در نقض این مرکز به عنوان دومی آیا اعطای هر گونه آرامش در طول مستند دوره است.

دولت مشاور استدلال کرد که نظم اولیه از مشروب ممنوع بود صادر شده در مارس 31 و ممنوعیت در محل تا 7 آوریل. آوریل 2 سفارش صریح و روشن بود که مشروب مغازه ها را باز کنید بعد از ممنوعیت برداشته شد از آوریل 8 به بعد او اضافه شده است.

HC خواسته است به درخواست به حرکت در دادگاه پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>