لیورپول, Willian, Barkley منجر چلسی 3-0 برنده بیش از واتفورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در نیمه اول با گل از آرسنال و Willian و اواخر اعتصاب از راس بارکلی به دست آورده چلسی 3-0 لیگ برتر پیروزی بر مبارزه واتفورد روز شنبه و افزایش جاه طلبی های خود را برای لیگ برتر فوتبال در فصل آینده. فرانسه مهاجم لیورپول آمار هدف در 28 دقیقه و پس از یک حرکت سریع بین Barkley و ماسون قله کوه به پایین پای چپ شوت زیبا که منعکس کردن پست.

برزیل Willian فرستاده دروازه بان بن فاستر راه اشتباه از نقطه دو دقیقه قبل از حاصل کار دو تیم پس از آمریکا جناح مسیحی Pulisic مسابقات پایین سمت چپ کشیده شده بود یک دست و پا چلفتی ناپاک از Etienne Capoue. Barkley اضافه شده یک سوم در زمان توقف, پس از راه اندازی توسط کاپیتان کسر Azpilicueta زیر جریان حرکت بین روبن لوفتوس-گونه و همیشه مشغول Pulisic.

آن را یک پیروزی حیاتی چلسی که از دست داده به پست West Ham United در اواسط هفته آن را به عنوان بازگشت آنها به جایگاه چهارم پس از منچستر یونایتد به سرقت رفته بود آرزو نقطه برای چند ساعت توسط, ضرب و شتم, Bournemouth, 5-2. لستر سیتی نیز سمان خود را به مقام سوم 3-0 پیروزی بر کریستال پالاس.

بنابراین چلسی و همچنین سقوط-تهدید واتفورد شد و تحت فشار و فرانک لمپارد ساخته شده تغییرات کلیدی از وستهام شکست در آوردن لیورپول برای Tammy ابراهیم به عنوان به خوبی به عنوان Kurt Zouma و Reece جیمز در دفاع.

اما سمت خانه سخت طریق اول نیم ساعت با وجود بهره گیری از اختیار در برابر زرد روشن صفوف چاه حفر واتفورد دفاع. لیورپول سپس Willian دو بار و کوه شکست و توپ به دیوار دفاعی از مفید قرار داده ضربات آزاد در خارج از این منطقه است.

اما لیورپول را تیز اعتصاب آرام لندن جانبی لرزاند و بازدید کنندگان است. هدف دوم این جای تعجب نیست با Pulisic سرعت و حرکت مداوم سوزش به واتفورد. Capoue floored آمریکا هر چند او در حال اجرا بود گسترده ای از هدف و سرش را تکان داد و در ناامیدی زمانی که Willian قرار داده و با آرامش و دور از مجازات است. لیورپول نگاه مشتاق به اضافه کردن به چوب خط حساب خود را در نیمه دوم مجبور کریگ داوسون به جز خوبی قرار داده شده پا و پرورش به خفه یکی دیگر از شات از محدوده نزدیک است.

واتفورد چهارم از پایین و تنها یک نقطه بالاتر از منطقه سقوط لذت بردم پچ بنفش در اواخر نیمی از درآمد خود را برای اولین بار شات در هدف زمانی که جایگزین آدم مسینا فاصله تلاش شد به راحتی برگزار می شود Kepa Arrizabalaga.

مسینا تا به حال یکی دیگر از نرم افزار از یک ضربه آزاد اما دوباره Kepa جمع آوری آن است. و Kepa بود به شیرجه رفتن به پایین در 81st دقیقه به parry یک شات از یکی دیگر از واتفورد جایگزین دنی ولبک بود. اما این چلسی که سرمایه گذاری شده خود را در 70% در اختیار داشتن در مرگ با یک حرکت هوشمند شامل لوفتوس-گونه Pulisic و Azpilicueta که عبور توپ برای Barkley به رم, صفحه اصلی.

“ما نیاز است که یک امروز” Pulisic گفت: آسمان ورزشی. “ما با تعداد زیادی از انرژی و ما نیاز به یک نتیجه به خصوص بعد از حذف امتیاز در آخرین بازی. وجود دارد کمی از انرژی اضافی از آنجا که از دست دادن و ما می خواستیم برای اثبات یک نقطه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>