لیورپول به لیگ قهرمانان اروپا-تعقیب چلسی پیروزی مقابل نوریچ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرسنال چلسی قرار داده و نزدیک به صلاحیت لیگ قهرمانان توسط آب بندی 1-0 پیروزی بر تنزل نورویچ در روز سه شنبه.

لیورپول رهبری در مسیحی Pulisic را عبور از جناح چپ در نیمه اول زمان توقف.

“من خوشحال شد با مسیحی جنبش به اجرا در پشت و کمی زاویه زیرا این چیزی است که ما انجام می دهند در مراحل اولیه از این بازی” چلسی مدیر فرانک لمپارد گفت. “لینک کردن خوب است.”

این 33 ساله لیورپول را هدف چهارم در هفت بازی از لیگ از سر گرفته پس از سه ماه coronavirus همه گیر shutdown.

“من از دست رفته برخی از چیزهایی که گاهی اوقات من حالا معمولا کمبود اعتماد به نفس شاید اما تمایل من برای نمره بزرگتر, بنابراین من فقط سعی کردم به ماندن متمرکز” رو به جلو گفت. “بزرگ عبور از مسیحی من پیش بینی هست.”

Pulisic شد چلسی ترین تهدید بازیکن پس از به حال تلاش بر روی نوک میره توسط دروازه بان Tim Krul قبل از باز کن. آمریکا نیز محروم توسط Krul از رگبار در نیمه دوم در یک حامی-رایگان Stamford Bridge.

اما لیورپول را هدف ثابت به اندازه کافی برای اطمینان از چلسی ساخته شده یک لحظه بازیابی از یک 3-0 از دست دادن در شفیلد یونایتد روز شنبه در تعقیب یکی از چهار نهایی لیگ قهرمانان اروپا مدرک تحصیلی ،

با دو بازی باقی مانده مقام سوم چلسی نقل مکان کرد و چهار امتیاز جلوتر از لستر و منچستر یونایتد که هر دو بازی در روز پنج شنبه.

“من می خواهم کمی بیشتر کیفیت” لمپارد گفت. “ما نیاز به حرکت توپ سریعتر و نه زمان را لمس اجازه می دهد تا یک تیم به جمع و جور است. ما باید آنها را به حرکت بیشتر و بیشتر تلفن همراه در چرخش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>