توسط: PTI | بوج | به روز شده: 17 فوریه سال 2020 5:53:19 pm

Bhuj college menstruation check, Bhuj college Sahajanand Girls Institute (SSGI), Indian Express news این Shree Sahjanand دختران موسسه در بوج. (اکسپرس عکس)

یک کالج در بوج شهر گجرات Kutch منطقه به حالت تعلیق اصلی آن خوابگاه پیشوا و قاصد پلیس پس از ثبت نام یک شاه در برابر آنها را به اتهام وادار کردن بیش از 60 دختران خود را به حذف undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه.

اصلی ریتا Raninga, girls’ خوابگاه دانشگاه Ramilaben و کالج قاصد Naina بودند به حالت تعلیق در روز شنبه پس از شاه ثبت شد در برابر آنها Shree Sahajanand دختران موسسه (SSGI) متولی Pravin Pindoria روز دوشنبه گفت:.

غیر از این سه زن مشخص شده به عنوان آنیتا, است که در ارتباط با دانشگاه نیز به عنوان یک متهم در شاه تسلیم توسط بوج پلیس.

متهم رزرو شده اند تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 384 (اخاذی), 355 (حمله به قصد بی احترامی یک فرد) و 506 (جنایی ارعاب).

هیچ کس بازداشت شده است تا کنون.

SSGI is a self-مالی دانشگاه, داشتن خود را, دختران خوابگاه. این اجرا با یک اعتماد Swaminarayan معبد بوج. کالج وابسته به Krantiguru Shyamji کریشنا Verma Kutch دانشگاه.

پس از حادثه به نور هفت عضو تیم کمیسیون ملی برای زنان (NCW) در یکشنبه ملاقات دختر بچه زندانیان خوابگاه که گفته مجبور شدند توسط مقامات خود را به حذف undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه.

یک دانش آموز قبلا گفته mediapersons که این حادثه صورت گرفت در فوریه 11 در خوابگاه واقع در محوطه SSGI ارائه می دهد که تحصیلات تکمیلی و دوره های تحصیلات تکمیلی.

او ادعا کرد که بیش از 60 نفر از دانشجويان گرفته شد به حمام توسط یک زن کارمند و ساخته شده خود را به حذف undergarments به چک کنید اگر آنها عادت ماهانه.

پس از یک پروب Darshana Dholakia در اتهام معاونت دانشگاه به آن دانشگاه وابسته پیشتر گفته شد بررسی می شود چرا که این خوابگاه دارای یک قانون است که دختران دوره قرار نیست به وعده های غذایی با دیگر زندانیان.

خوابگاه مقامات تصمیم به بررسی آنها بعد از آنها آمد به می دانم که برخی از قاعدگی دختران شکسته بود حکومت گرفته و غذا.

پلیس پیشتر گفت که تحقیقات ویژه تیم (نشستن) تشکیل شده است با پلیس و مقامات به عنوان اعضای آن برای بررسی این حادثه است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im