‘دختران رو در همه چیز در حال حاضر’ – Dutee Chand پیش از بین المللی زنان…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

المپیک Dutee Chand روز جمعه افتتاح شد تا در مبارزات او رو در زندگی حرفه ای او و گفت که زنان رو در همه چیز در حال حاضر است. Dutee پیام به اشتراک گذاشته شده در یک ویدیو آپلود شده در توییتر به عنوان بخشی از میکروبلاگینگ وب سایت “EveryWoman” کمپین بین المللی زنان روز, که برگزار خواهد شد در سراسر جهان این جمعه. صحبت در این ویدئو #RecordBreaker Dutee گفت: “زمانی که من شروع به انجام به خوبی در من ایجاد کرد در سطح مدرسه در آن ساخته شده من اعتقاد دارم که من می تواند به خوبی انجام دهد و بیشتر. زمانی که من شروع به برنده مدال در اتباع و برای اولین بار در سطح بین المللی با وجود اینکه یک junior, من موفق به کسب یک مدال در ارشد دسته. آن را پر من با اعتماد به نفس.”

او رفت به یاد زمانی که او در مواجهه با انتقاد از پسران برای انتخاب ورزش به عنوان یک حرفه ای است.”در گذشته آن را فقط یک رویا زمانی که دختران مثل من رو به تیم من استفاده می شود به مورد انتقاد قرار گرفتن توسط پسران چه خواهد شد شما در حال اجرا. شغل شما این است برای ازدواج فرزندان, اجرای خانواده است. پس چرا شما می خواهید برای اجرای,” او گفت:.

قهرمان دو سرعت, شناخته شده به هند سریعترین زن افزود: “اما در حال حاضر همه می گوید دختران در حال برنده شدن و مصرف منجر شود. من هند سریعترین دونده زن در حال حاضر بعد از من شخص دیگری را منجر شود. در حال حاضر دختران پیش رو در همه چیز.”

او بیشتر به یاد می آورد که سخت ترین مرحله از زندگی حرفه ای خود را زمانی که او بود محروم از رقابت در برابر زنان توسط IAAF با توجه به سطوح بالاتری از تستوسترون. Dutee به چالش کشیده او بان کی مون در دادگاه داوری ورزش (CAS) و برنده این مورد.

“من از این قدرت برای مبارزه با مواجه شدم بی عدالتی است. در سال 2014 هنگامی که وجود دارد یک مسئله بزرگ در مورد من بالا نقطه پرش در آن زمان Payoshni خانم به من زیادی پشتیبانی می کند. من برنده این پرونده و بازگشت بود. بسیاری از مردم از من حمایت در آن زمان سخت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>