جلعاد بالقوه coronavirus درمان می شود FDA مواد مخدر یتیم برچسب

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Gilead Sciences Inc داروی آزمایشی remdesivir دیده می شود به عنوان یکی از امیدوار کننده تر از درمان های بالقوه برای coronavirus را روز دوشنبه دریافت کرده و تعیین مواد مخدر یتیم از سازمان غذا و دارو.

اعلام می آید روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام FDA برای ساده کردن تصویب آن روند درمان مانند remdesivir که در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی با نتایج انتظار می رود در اوایل ماه آینده.

یتیم مواد مخدر وضعیت فراهم می کند و هفت سال در بازار انحصار دوره و همچنین به عنوان مالیات و دیگر مشوق هایی برای شرکت های دارویی در حال توسعه درمان برای بیماری های نادر است که تاثیر کمتر از 200 ، 000 نفر.

جلعاد روز یکشنبه گفت که به طور موقت با قرار دادن جدید دسترسی اضطراری به remdesivir در برگزاری با توجه به افزایش تصاعدی در اصطلاح دلسوز-با استفاده از درخواست برای مواد مخدر است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن پیشگیرانه برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بسیاری از بیماران در حال حاضر تنها دریافت مراقبت های حمایتی مانند تنفس کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>