جلعاد قیمت Covid-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 هر بیمار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Gilead Sciences Inc قیمت آن Covid-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 برای پنج روز درمان در ایالات متحده و برخی دیگر از کشورهای توسعه یافته به طور بالقوه بازتاب بلندی رقابت از ارزان استروئید.

برچسب قیمت زیر $5,080 در هر دوره توصیه با مواد مخدر آمریکا قیمت گذاری گروه تحقیقاتی این موسسه به صورت بالینی و اقتصادی نقد و بررسی (ICER) هفته گذشته.

اما از آن است که بیشتر در خط با کاهش محدوده پیشنهاد شده توسط ICER در حدود $2,520 به $2,800 اگر ارزان استروئید دگزامتازون است که ثبت اختراع محافظت می شود پاک است برای استفاده در Covid-19.

Remdesivir است که در خط مقدم مبارزه با Covid-19 پس از ضد ویروسی درمان کمک کوتاه بیمارستان بازیابی بار در یک کارآزمایی بالینی است. آن تایید شده برای استفاده در برخی از بیماران در ایالات متحده است.

اما دگزامتازون شده و مورد ستایش قرار داد به عنوان یک پتانسیل دستیابی به موفقیت در درمان است.

این remdesivir قیمت برای ایالات متحده شرکت های بیمه خصوصی خواهد بود 520 $در هر ویال جلعاد گفت: که برابر است با $3,120 هر بیمار برای یک دوره درمان شش ویال.

هر ویال قیمت خارج از بیمه خصوصی خواهد بود $390, جلعاد اضافه شده است.

تحلیلگران بانک سلطنتی کانادا گفت: آنها را دیدم پتانسیل درآمد از 2.3 میلیارد دلار از مواد مخدر در سال 2020 کمک به جبران بیش از 1 میلیارد دلار در توسعه و هزینه های توزیع.

هنوز پتانسیل برای بلند کردن جلعاد سهام محدود بود چرا که واکسن و درمان بهتر شد و در افق دراز مدت آنها اضافه شده است.

جلعاد وارد شده به یک توافق با وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) با آژانس و ایالات متحده مجموعه ای برای مدیریت تخصیص به بیمارستان ها تا پایان ماه سپتامبر.

HHS امن بیش از 500,000 دوره درمان این دارو برای ایالات متحده بیمارستان از طریق آژانس روز دوشنبه گفت:.

این نشان دهنده 100% جلعاد را پیش بینی تولید برای ماه ژوئیه 94,200 دوره درمان 90 درصد از تولید در ماه اوت و سپتامبر در علاوه بر این به یک تخصیص برای آزمایش های بالینی HHS گفت.

پس از این منابع کمتر محدود HHS را متوقف مدیریت تخصیص جلعاد گفت.

Remdesivir قیمت شده است یک موضوع بحث شدید پس از ایالات متحده تنظیم کننده تایید آن اضطراری استفاده در برخی از COVID-19 بيمار است. کارشناسان گفته اند جلعاد نیاز به جلوگیری از ظاهر شدن به استفاده از یک بحران بهداشتی برای سود.

اتحادیه اروپا, بهداشت و درمان, تنظیم کننده هفته گذشته توصیه می شود مشروط تصویب مواد مخدر استفاده می شود که در بدحال. رسمی متهور توسط کمیسیون اروپا انتظار می رود که به دنبال به زودی.

جلعاد مرتبط است تا با generic داروسازان مستقر در هند و پاکستان از جمله Cipla با مسئولیت محدود و Hetero آزمایشگاه با مسئولیت محدود به ساخت و عرضه remdesivir در 127 کشورهای در حال توسعه.

Cipla نسخه است که در قیمت کمتر از 5000 روپیه هند ($66.24) در حالی که خود آزمایشگاه نسخه است که با قیمت مناسب در 5,400 روپیه.

($1 = 75.4825 روپیه هند)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>