گرفتن کمک از مرکز در Covid-19 می گوید: Mamata جلوتر از ویدئو کنفرانس با…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ساعت پس از مورد دوم از coronavirus بیماری Covid-19 تایید شد, در دولت, West Bengal وزیر Mamata بانرجی در روز جمعه گفته است که دولت این است که بدون دریافت کمک از مرکز در مقابله با این وضعیت بیش از Sars-Cov-2.

ردیابی Covid-19 شیوع: به روز رسانی های زنده

او گفت: این در حالی است که پرداختن رسانه ها در دولت دبیرخانه حدود یک ساعت قبل از حضور در دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی بیش از ویدئو کنفرانس. ساعت مودی قرار است برای ارتباط برقرار کردن با همه وزرای ارشد در صبح و بحث در مورد راه هایی برای مقابله با گسترش ویروس.

اما بانرجی حاضر به فاش کردن جزئیات و گفت او خواهد شد بحث در مورد مراحل در طول ویدئو کنفرانس با PM مودی و مختصر رسانه ها پس از آن.

او همچنین پرسید که چرا پروازهای بین المللی هنوز فرود در کلکته. “پرواز می رسند تا مارس 22. چرا ؟ باید آن را متوقف کند بلافاصله گفت:” بانرجی.

اتفاقا هر دو Covid-19 مثبت بیماران در بنگال غربی بازگشته از لندن است.

دولت در بخش بهداشت و درمان در روز جمعه گفت که هر دو از این بیماران قرارداد این بیماری در طول اقامت خود در خارج از کشور.

بانرجی اعلام کرد که تنها نیمی از کارکنان دولت خواهد شد مشغول به کار در هر زمان داده شده. او درخواست شرکت های خصوصی به دنبال همان ترتیب.

وزارت بهداشت و درمان کارکنان که در حال کار اضافه کاری داده خواهد شد و ویژه ترک پس از دورگا پوجا در ماه اکتبر بانرجی گفت.

22 سال و جوانان دوم Covid-19 مورد مثبت در بنگال غربی شده است بستری در بیمارستان است. مقامات ave همچنین قرنطینه اعضای خانواده خود را.

وجود دارد 206 Covid-19 نفر در هند شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: در روز جمعه. این ویروس آغاز شد که در چین در ماه دسامبر سال گذشته به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر جهان و بیش از آلوده 2,00,000.

“در مجموع 14,376 نمونه از 13,486 افراد آزمایش شده اند برای سارس-CoV2 که در 20 مارس” ICMR اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>