دریافت ‘پراساد” خانه تحویل از کاشی Vishwanath معبد در میان Covid بحران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هر سال در طول ماه مقدس Sawan, lakhs از لرد شیوا جانبازان را Kawad yatra و ازدحام معابد اما این بار این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور مقامات به ممنوعیت چنین فعالیت های مذهبی.

در حالی که جانبازان ممکن است قادر به بازدید از مشهور کاشی Vishwanath معبد در بنارس آنها هم اکنون می توانید دریافت کنید در خانه تحویل ‘پراساد’ در طول Sawan دوره از تقویم هندو آغاز روز دوشنبه با تشکر از اداره پست.

“وزارت پست و کاشی Vishwanath اعتماد معبد وارد یک توافق برای تحویل پراساد در طول Sawan. این ‘prasaad’ تحویل داده خواهد شد با سرعت پست” مدیر در اداره پست, Lucknow, دایره, کریشنا کومار Yadav گفت.

تسهیلات در دسترس خواهد بود در مناطق شرقی اوتار پرادش است.

برای دریافت پراساد به ارسال پول الکترونیکی سفارش ( EMO) از 251 تومان از هر اداره پست به سرپرست ارشد پست و دفاتر بنارس شرق را بدست آورد و در روز سوم ‘پراساد’ از کاشی Vishwanath معبد تحویل داده خواهد شد با سرعت ارسال, او گفت:.

این بسته شامل یک عکس از کاشی Vishwanath معبد Jyotirlinga ماها Mritunjaya ماها Yantrama شیوا Chalisa , Rudraksh تسبیح و میوه های خشک و خاکستر و یک بسته شیرینی با توجه به Yadav.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>