‘خارج’: MNS هوردنجس بگویید غیر قانونی مهاجران بنگلادشی در ماهاراشترا

ماهاراشترا Navnirman رهبران سنا در ماهاراشترا منطقه Raigad قرار داده اند تا هوردنجس تهدید غیر قانونی مهاجران بنگلادشی از “MNS سبک” اکشن.

هوردنجس در پنول در نزدیکی بمبئی آمده اند تا در زمینه MNS رئیس راج Thackeray این تجمع برنامه ریزی شده در فوریه 9 برابر مهاجران غیر قانونی.

آنها نیز پس از راج Thackeray در ژانویه به دنبال اخراج از بنگلادش و پاکستان مسلمانان از کشور است.

او همچنین نشان داد حمایت Bharatiya Janata Party-رهبری دولت در تابعیت (متمم) قانون (CAA) و ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) با اعلام مارس در آزاد میدان در فوریه 9 برابر کسانی که در اعتراض به مرکز حرکت می کند.

“تعداد مهاجران بنگلادشی در حال افزایش بوده است در منطقه دیر است. با این حال وجود نداشته است متناسب عمل در مقابل آنها به عنوان انتظار می رود,” محلی MNS رهبر ماهش Jadhav گفت.

“برای ماهاراشترا و هندو دارما اگر ما به قانون در دست ما ما را به اطمینان حاصل شود که بنگلادشی مسلمان و مسلمانان پاکستان فرار از اینجا. آن را خوب خواهد بود اگر دولت اعمال قبل از فوریه 9 رالی از راج صاحب in Mumbai,” او اضافه شده است.

Sudhir Navle دیگر رهبر گفت: “ما آموخته اند که غیر قانونی بنگلادشی کارگران مهاجر در حال استخدام آنها به عنوان ارائه نیروی کار ارزان. آنها با توجه به محل اقامت و غذا. آنها همچنین در اینجا حل و فصل بر اساس اسناد جعلی.”

“دولت نیاز به سخت اقدام در این زمینه است. این مهاجران غیر قانونی باید از پنول و یا دیگری آنها را تدریس یک درس در MNS سبک’,” او اضافه شده است.

معاون کمیسر پلیس (Zone II), Ashok Dudhe گفت: آنها شده اند مصرف منظم اقدام علیه مهاجران غیر قانونی از جمله بنگلادش اتباع در شهرستان.

“هفتاد و هفت بنگلادش اتباع اخراج از این شهر در دو سال گذشته است. ما باید همچنان درایو ما در برابر مهاجران غیر قانونی در این شهرستان است. هیچ کس اجازه خواهد داشت به قانون را در دست خود. ما مجهز برای هر احتمال” Dudhe گفت.

بیست و سه غیر قانونی مهاجران بنگلادشی بودند دستگیر و 18 تبعید در سال 2018 در حالی که این تعداد افزایش به 47 و 59 به ترتيب در سال 2019.

“من تا به حال با صدور دستورالعمل برای انجام یک ویژه درایو برای پیدا کردن مهاجران غیر قانونی در این شهرستان است. وجود دارد نگرانی در مورد فعالیت های غیر قانونی بودن زیاده روی در چنین افراد و از این رو ما باید به اعتصاب در ریشه” کمیسر پلیس سانجی کومار گفت.

“درایوهای انجام شد به طور مشترک توسط Zone I و II و شاخه های مختلف از تمام ادارات پلیس از جمله اداره گذرنامه که نتایج” کومار گفت.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر