‘آن را انجام داده’: ما رئیس جمهور تهمت به شرکت های دارویی در coronavirus درمان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال نشان می دهد او شخصی نامزدی در مبارزه با کروناویروس ملاقات با مواد مخدر مدیران شرکت در روز دوشنبه به استنباط وعده از داروهای جدید و اعلام کرد او به شما بازدید فدرال سازمان بهداشت و درمان در هفته بعد.

در کاخ سفید دیدار مدیران از Gilead Sciences, Inc., Johnson & Johnson گلاکسو Plc شرکت داروسازی Pfizer Inc. و دیگر تولید کنندگان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آنها پیشرفت سریع در واکسن و داروهای ضدویروس برای مبارزه با coronavirus نیز آلوده کرده است که حدود 100 نفر در این کشور کشته و شش.

تولید کنندگان گفت: آنها امید به درمان ضد ویروسی آماده در ماه و واکسن است. جلعاد رئیس و مدیر اجرایی دانیل o’day گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که شرکت خود را ممکن است در آزمون های امیدوار کننده ضد ویروسی در واشنگتن که در آن هر شش مرگ و میر ناشی از این ویروس رخ داده است.

“این بسیار خوش نشست. من نمی دانستم شما بودند که به مراتب پیشرفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آن را انجام داده. ما به آن نیاز دارند.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از موسسه ملی بهداشت در بتسدا در مریلند روز سه شنبه و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا در اواخر این هفته. در یک کمپین تجمع در شارلوت کارولینای شمالی در روز دوشنبه, تهمت وعده داده است که “ما سخت در حال کار بر روی آن است و ما در حال رفتن به آمده تا با برخی از راه حل های واقعا بزرگ.

“ما قصد داریم به شدت از آنچه اتفاق می افتد در این مدت از ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما به ارمغان خواهد آورد این درمان ها به بازار به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

فرودگاه نمایش

پنس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران در کاخ سفید که در کره جنوبی آغاز غربالگری همه مسافران عازم آمریکا از هر یک از فرودگاه ها برای عفونت است. ایتالیا را پیاده سازی شبیه غربالگری در عرض 12 ساعت پنس گفت.

خروج غربالگری مستلزم “چند درجه حرارت چک در فرودگاه برای مردم قبل از آنها شبانه روزی” پنس گفت: در یک جلسه مطبوعاتی خبرنگاران با مقامات بهداشت فدرال.

آمریکا را محدود کرده است سفر از ایران و چین برای جلوگیری از آلوده مردم را از ورود به کشور. پرسید: اگر کسانی که محدودیت خواهد بود گسترش پنس گفت: “رئیس جمهور بسیار روشن بود ما قصد داریم به دنبال حقایق و گوش دادن به کارشناسان هر مرحله از راه است.”

“مردم آمریکا باید بدانند که ما می گویند شما نباید از سفر به بخش های خاصی از ایتالیا و کره جنوبی” پنس گفت. “ما به شما اجازه می دهد تا caseload در این کشورها به تعریف” که هدایت گسترش یافته است.

واشنگتن و میر شده است حول یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل در کرکلند که در آن وجود دارد تعداد زیادی از افراد مشکوک به. در مجموع وجود دارد حداقل 18 نفر در کشور با حداقل 14 در شهرستان کینگ و چهار در شهرستان اسنوهومیش ،

بالا ما بیماری کارشناس گفت coronavirus است که به احتمال زیاد تبدیل به یک بیماری همه گیر و فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت که او انتظار دارد بیشتر موارد پس از دولت خود را شناسایی اولین بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>