آلمان وزن آن اقدامات علیه ما بیش از نورد استریم تهدید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آلمان در حال آماده سازی برای حمله به عقب در برابر ما اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شرح زیر از طریق خود تهدید به کشتن Nord Stream 2 خط لوله گاز با تحریم های اضافی.

آنگلا مرکل دولت با توجه به فشار هماهنگ اتحادیه اروپا اقدام با توجه به دو مقامات آشنا با این بحث. اقتصاد وزارت کاغذ دیده می شود توسط خبرگزاری بلومبرگ گفت: از جمله اقدامات ما خواهد بود و می تواند آمار قابل توجهی بیشتر آلمانی و اروپایی شرکت ها و بانک ها و همچنین سازمان های دولتی.

1200 کیلومتر (745 مایل) خط لوله زیر دریای بالتیک طراحی شده برای پمپ گاز روسیه به طور مستقیم به آلمان باعث شده بخش عمیق بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا. اما چشم انداز ما مستقیم مداخله در 27-عضو بلوک انرژی منافع باید بی درنگ پاسخ جمعی گفت: این مقامات که خواسته نمی شود شناخته شده است.

جدید آلمان استراتژی می افزاید: احتمال افزایش تنش بین اقیانوس اطلس متحدان ما را در این هفته اعلام بالقوه تعرفه $3.1 میلیارد دلار از محصولات از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی است. تهمت نیز تصریح کرد قصد خود را برای کاهش تعداد نیروهای نظامی آمریکا در آلمان و تمدید یک تهدید برای ضربه زدن به آلمانی صنعت خودرو با یک مجموعه جدید از عوارض.

Flashpoints بین دو طرف در حال ضرب به عنوان برگ برنده است کمپین انتخاب مجدد اجرا می شود را به دردسر و Covid-19 همه گیر را تهدید به خارج شدن از کنترل در آمریکا

روز جمعه دیپلمات های اتحادیه اروپا در حال برگزاری مذاکرات بر سر اینکه آیا برای حفظ ممنوعیت ما مسافران خارجی که کنترل مرز شروع به آسانسور هفته گذشته است. مقامات با هدف به قرعه کشی یک لیست از کدام کشورها’ اتباع اجازه خواهد داشت و ممکن است از عفونت نرخ به عنوان یکی از معیارهای خود را که به طور بالقوه دیدن ما حذف شدند.

در یک پست توییتر, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn با اشاره به عفونت های جدید در ایالات متحده به عنوان یک نشانه آن است که همه گیر است و هنوز به اوج.

اروپا هر چند در حال تلاش برای کاهش اصطکاک بیش دیجیتال مالیات پس از ما از مذاکرات با هدف پیدا کردن یک توافق جهانی در مورد چگونه به مالیات اینترنت غول مانند Facebook, Inc. و Amazon.com Inc. در نامه ای به خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin دیده می شود توسط خبرگزاری بلومبرگ, فرانسه, انگلستان, ایتالیا و اسپانیا ارائه شده در ابتدا به محدود کردن مالیات به صورت خودکار دیجیتال خدمات مانند جستجو و رسانه های اجتماعی در حالی که به استثنای خرده فروشان مانند آمازون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ramping تا حملات خود را در آلمان از مرکل کمک به از خط خارج شدن برنامه های خود را برای یک گروه هفت اجلاس سران در کمپ دیوید در این ماه و در جریان نورد متعلق به گازپروم PJSC است دیرینه هدف است. او گفت: تجمع هفته گذشته در Tulsa, اوکلاهما که آلمان “متخلف” در هزینه های دفاعی و اعزام “میلیاردها” به ولادیمیر پوتین.

“ما قرار است برای محافظت از آلمان از روسيه به آلمان پرداخت روسیه میلیاردها دلار برای انرژی که از یک خط لوله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ببخشید چگونه کار می کند؟”

آمریکا امضا شده توسط تهمت که هدفمند لوله گذاری عروق در دسامبر انداخت این خط لوله را تکمیل و به درهم و برهمی است. در حالی که مقامات آلمانی گفت: این پروژه خواهد صرفا با تاخیر, جدید اقدامات پیشنهاد شده توسط سناتور آمریکا می تواند قرار داده Nord Stream دائم در خطر, آلمانی, مقامات گفت.

اما هیچ پاسخی از جمله تحریم را باید سنجیده و با دقت یک مقام گفت. با مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی شماره تضعیف چهار ماه جلوتر از ما, انتخابات ریاست جمهوری, او می تواند از طریق در دنبال قبلی تعرفه تهدیدات — به ویژه در خودرو این مقام گفت.

وزیر اقتصاد آلمان پیتر Altmaier هشدار بیش از قانونی بودن اقدامات جدید در اوایل این ماه نشان می دهد که اعمال آنها می تواند کم جدید به اقیانوس اطلس روابط.

“دولت آلمان به مدت طولانی به حال این که تحریم ها با برون اثر در تضاد با قوانین بین المللی است و آنها در حال کمک به پیشبرد همکاری های بین المللی” Altmaier به خبرنگاران در برلین در ژوئن 12. “این موضع تغییر نکرده است.”

مجلس نمایندگان در امور اقتصادی کمیته مورد بحث و بررسی پتانسیل تلافی در ژوئن 17 نشست. این رئیس کمیته کلاوس ارنست ضد سرمایه داری حزب چپ گفت: طرفین در توافق است که این اقدامات نقض قوانین بین المللی است.

“دولت خواست برای توسعه و رو به جلو قرار داده پیشنهاداتی برای اندازه گیری شده آسمان, واکنش به نمایندگی از آلمان و اتحادیه اروپا” ارنست در بیانیه ای گفت: پس از بسته-درب نشست.

خط لوله زمان

صنعت آلمان نگران است که قایق تحریم ها ممکن است بی درنگ ضد تحریم که در اروپا آن را مخالف در قدرت از آمریکا و اتحادیه اروپا روابط تجاری و سنتی تعلقات مایکل مضرات مدير عامل BDI لابی شرق اروپا کمیته به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. برخی از 670 شرکت از 25 کشور مشغول به کار در خط لوله با توجه به مضرات.

گازپروم که کشتی لنگر انداخت خاموش آلمان در سواحل بالتیک قرار است در تکمیل این خط لوله در برابر ما مقاومت است. این یک درخواست با مقامات در کپنهاگ به کار گیرند تا با نام DP3-کلاس کشتی در آب دانمارکی.

این Akademik Cherskiy یک کشتی است که روسیه می تواند با استفاده از ساخت باقی مانده کشش گاز-صادرات, لینک, وارد, یک, آلمانی, بالتیک پورت ماه گذشته پس از دو ماه سفر از دریای ژاپن.

آلمانی وزارت کاغذ گفت: معلوم نیست که چگونه روس ها برنامه ریزی شده ادامه با برخی از 150 کیلومتر باقی مانده این خط لوله است اما این امر نیاز به از سرگیری کار در این تابستان برای تکمیل کار در اوایل 2021.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>