آلمان قصد دارد برای راه اندازی مجدد لیگ فوتبال در مه: پیش نویس توافق

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

برلین قصد دارد اجازه می دهد آلمان بوندسلیگا به راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته در ماه مه پس از دو هفته تعطیلی های اعمال شده برای کنترل گسترش از coronavirus با توجه به پیش نویس توافقنامه دولت دیده می شود توسط AFP چهارشنبه.

سیاستمداران بر این باورند که راه اندازی مجدد بازی در اولین و دومین بخش به “محدود کردن آسیب های اقتصادی” برای 36 باشگاه است “قابل قبول” سند نشان داد.

آنگلا مرکل و دولت premiers را تعیین تاریخ برای بازی برای شروع در یک کنفرانس تلفنی بعد شنبه با رسانه های آلمان گزارش مارس 21 نامزد احتمالی.

“شروع مجدد بازی فعالیت باید قبل از دو هفته قرنطینه که در آن مناسب در قالب یک اردوگاه آموزشی” برای بازیکنان این سند به عنوان خوانده شده.

آلمان با نفوذ DFL لیگ فوتبال به مدت طولانی خواست شروع مجدد بازی است که در آن می گوید حیاتی برای یک بخش است که در استخدام 56,000 مردم در آلمان است.

آن را ارائه کرده است مقامات دقیق کنترل عفونت طرح بر اساس متعدد coronavirus آزمون که آن را می گوید که اجازه می دهد این رقابت ها بود مجددا با کم خطر است.

وزیر بهداشت ینس Spahn قضاوت کرده است که طرح “حس می کند و می تواند به عنوان یک مثال برای اشکال دیگر از ورزش حرفه ای” اگر چه “آن زندگی می کردند تا به”.

باشگاه های آلمان ایستاده به جبران 300 میلیون یورو ($325 میلیون) در تلویزیون حقوق اگر آنها مجاز به شرکت در مسابقه نه باقی مانده روز مسابقه در فصل بوندسلیگا.

که می تواند کمک به جذب برخی از ضرر و زیان های مالی با بیش از یک دوجین از 36 اول و دوم-بخش تیم های در آستانه ورشکستگی با توجه به گزارش های رسانه ها.

این DFL را برگزاری مجمع عمومی توسط ویدئو کنفرانس روز شنبه که در آن نمایندگانی از باشگاه را تفتیش از راه اندازی مجدد.

بیشتر در حال حاضر شروع به آموزش دوباره در پیش بینی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>