آلمان در جام جهانی برنده André Schürrle بازنشسته در 29

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سابق جام جهانی برنده André Schürrle است بازنشسته در سن 29 پس از ناکامی در تصرف این شکل است که به او کمک کرد تا ستاره بایر لورکوزن و چلسی. Schürrle منتشر شده از قرارداد خود را با بوروسیا دورتموند در روز چهارشنبه گفت: Der Spiegel magazine که “من نمی نیاز به هر گونه بیشتر تشویق است.”

او بخشی از تیم ملی آلمان که موفق به کسب جام جهانی 2014 را به ثمر رساند و در پیروزی 7-1 بیش میزبان برزیل در نیمه نهایی.

او پیوست, چلسی در سال 2013 پس از موفقیت از روی لئامت دادن در لورکوزن و سپس بازگشت به آلمان برای پیوستن به ولفسبورگ در سال 2015.

Schürrle پیوست دورتموند از ولفسبورگ در سال 2016 اما موفق به درخشش برای باشگاه قبل از بیرون رفتن در وام در فولهام و اسپارتاک مسکو. او در آخرین بازی برای دورتموند در سال 2018 و باشگاه دو طرف توافق کردند به فسخ قرارداد خود را که با توجه به پایان می رسد در سال آینده.

Schürrle گفت اشپیگل که “تنها به اجرای برنامه در این زمینه تعداد و آسیب ها و نقاط ضعف نمی تواند وجود داشته باشد در هر زمان.”

او می گوید: او اغلب تنها در سال های اخیر به خصوص در هنگام پایین تبدیل شده و حتی پایین تر و کمتر وجود دارد اوج است.”

او اضافه کرد که “شما همیشه باید به بازی نقش خاصی در کسب و کار در غیر این صورت شما خواهد شد از دست دادن شغل خود را و شما نمی توانید یکی از جدید.”

Schürrle به ثمر رساند تنها یک بار در لیگ و از دست رفته همه از اسپارتاک بازی در اوایل سال 2020 با آسیب مچ پا. او نمی بازگشت برای اسپارتاک زمانی که لیگ از سر گرفته و در ماه گذشته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>