آلمانی توریستی تعرض در راجستان هتل کارکنان برگزار شد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کارمند یک میراث هتل در بهرتپور دستگیر شد و اواخر چهارشنبه شب پس از 29 سال های توریستی اتهام او شده بود تجاوز جنسی توسط او به پلیس گفت.

این حادثه رخ داده است در یک هتل میراث, به نام Laxmi Vilas تحت ماتورا دروازه ایستگاه پلیس در روز چهارشنبه.

یک تیم پلیس چراغ های شهر دایره افسر حوا Singh درباره هتل به بررسی این موضوع پس از او به نام پلیس. آلمانی توریستی در حال ثبت یک شکایت علیه Sandeep Kumar یک کارمند هتل برای گفته خود او.

“من ماندن در Laxmi Vilas Hotel آنجایی که من می خواستم به بازدید از Keoladeo پارک ملی. یک کارمند مشخص به عنوان Sandeep Kumar بود به من یک ماساژ در این هتل زمانی که او به طور ناگهانی شروع به دست زدن من نامناسب.”

او گفت: او اعتراض بلافاصله و به نام پلیس.

Sandeep Kumar همراه با همسر و دو فرزند خود در حال بومی بیهار و خانواده شده است و زندگی در بهرتپور در میراث هتل برای یک سال.

کومار ادعا کرد که اتهامات وارد شده علیه او نادرست است. “بسیاری از گردشگران خارجی باید قدردانی من برای ماساژ من به” او گفت:.

شهر دایره افسر حوا سینگ گفت: پلیس در حال ثبت یک شکایت علیه این هتل کارکنان. “پس از دریافت اطلاعات رسیدیم به نقطه و بازداشت متهم” افسر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>