آلمانی فوتبال به 2 تابستان انتقال دوره به علت ویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آلمان را دو تابستان انتقال دوره این سال برای اولین بار فقط برای یک روز است.

آلمانی فدراسیون فوتبال گفت: در روز دوشنبه آن را در واکنش به شرایط خاص ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد باشگاه ها زمان بیشتری برای ثبت نام بازیکنان برای فصل آینده.

بازیکن نقل و انتقالات را می توان ثبت شده در جولای 1 به صورت یک روز پس از آن دیگر انتقال دوره را اجرا خواهد کرد از ژوئیه 15 Oct. 5. معمولا نقل و انتقالات هستند و ممکن است از 1 جولای از طریق Aug. 31.

“ما ساخته شده این تنظیم همراه با آلمان, لیگ فوتبال و در هماهنگی با فیفا” فدراسیون معاون رئیس جمهور پیتر Frymuth گفت.

اولین دوره یک روزه در نظر گرفته شده برای بازیکنان که نقل و انتقالات در حال حاضر مورد توافق با 1 جولای شروع تاریخ هر چند آنها را به دریافت مجوز برای تنها 2020-21 فصل است. فصل جاری را نداشته اند در تکمیل کامل با توجه به دو ماه تعلیق ناشی از این بیماری همه گیر.

بایرن مونیخ نقش بایر لورکوزن در فینال جام حذفی در روز شنبه و هنوز هم وجود دارد سقوط-ارتقاء برگشتی و اروپایی روابط قبل از فصل به اتمام است.

دوم انتقال دوره خواهد بود بیش از حد معمول “به طوری که این باشگاه می تواند انعطاف پذیر و نقل و انتقالات برای تا زمانی که ممکن است همچنین در سطح بین المللی” فدراسیون در بیانیه ای گفت.

این تصمیم در Oct. 5 به عنوان یک تاریخ بسته شدن به عنوان بازیکن نیاز به ثبت نام برای مرحله گروهی از فصل آینده لیگ مسابقات روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>