لیگ آلمان به راه اندازی مجدد در 15 مه پس از آنگلا مرکل به رفتن پیش رو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوندسلیگا از سر گرفته خواهد on May 15, لیگ برتر فوتبال آلمان تایید کرد روز شنبه پس از آنگلا مرکل و رهبران دولت به چراغ سبز به راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته هفته بعد از خاموش شدن اعمال به کنترل گسترش coronavirus. آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) تایید راه اندازی مجدد تاریخ به AFP susidiary SID در شب چهارشنبه.

سیاسی برکت می سازد آلمانی بالا پرواز برای اولین بار در اروپا پنج لیگ های بزرگ جهان برای بازگشت به میدان است. “مسابقات اجازه خواهد داشت در زیر تصویب قوانین” گفت: مرکل در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین. برتر آلمان سیاستمداران تصویب یک طرح برای بوندسلیگا به سر در استادیوم بدون تماشاگر و با بازیکنان به طور منظم مورد آزمایش قرار.

اجازه داده شد به شرط این که دستورالعمل های دقیق به دنبال دارد — با بهداشت افسر منصوب به هر تیم — برای جلوگیری از سرایت ویروس. بایرن مونیخ و کاپیتان آلمان مانوئل نویر گفت: بازیکنان در حال حاضر یک “مسئولیت عظیم” به نقش مدل و دنبال بهداشت دستورالعمل.

نمایندگان از 36 باشگاه های کشور در دو بخش خواهد تفتیش در یک ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه.

– ‘فوق العاده سیگنال’ –

“تصمیم امروز خبر خوبی است برای بوندسلیگا گفت:” در لیگ مدیر عامل مسیحی Seifert. “این یک مسئولیت بزرگ برای باشگاه به پیاده سازی پزشکی و دستورالعمل های سازمانی در یک شیوه ای منظم.” بایرن مونیخ به دنبال خود هشتم متوالی Geman عنوان شد چهار نقطه روشن در بالای جدول زمانی که بازی متوقف شد در اواسط ماه مارس.

“احساس خوبی است. ما در حال حاضر به دنبال به جلو به حال قادر به ادامه بازی گفت:” بایرن رئیس Karl-Heinz Rummenigge اضافه کردن این تصمیم را “مهم و فوق العاده سیگنال برای بوندسلیگا”.

تعداد مخالف خود را در بوروسیا دورتموند — باشگاه دوم در جدول پشت سر بایرن — نیز از این خبر استقبال. “ما بسیار خوشحال است که مردم در آلمان رفتار کرده اند تا نقص است که از گسترش این بیماری همه گیر است و حداقل شده موجود گفت:” دورتموند مدیر عامل هانس-یواخیم Watzke.

“تنها به این دلیل که جمعیت شده است فوق العاده منظم می تواند ما در حال حاضر به تدریج در حرکت به شکل دیگری از نرمال.”

آلمان در مورد 165,000 coronavirus موارد و 7000 مرگ و میر و معنی آن این است که تا کنون مانع از آن بيمارستان در حال تبدیل شدن به سبب شیوع به عنوان دیگر کشورهای اروپایی است. دلایل اقتصادی نیز رانندگی تصمیم به اجازه می دهد تا فوتبال را از سر گرفت.

با 13 از 36 تیم در آلمان به دو بخش بنا به گزارش در آستانه ورشکستگی لیگ به شدت نیاز به ادعا می کنند حدود 300 میلیون یورو ($325 میلیون) از تلویزیون قرارداد اگر فصل به اتمام است. لیگ به مدت طولانی خواست شروع مجدد بازی است که در آن می گوید حیاتی برای یک بخش است که در استخدام 56,000 مردم در آلمان است.

تیم بازگشت و به آموزش در مارس 6 اگر چه جلسات باید به دنبال سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

– 10 مورد از coronavirus –

لیگ می گوید آن فشرده تست برنامه اجازه می دهد تا مسابقات مجددا با کم خطر به سلامت. تا کنون باشگاه در دو بخش بازگشته اند 10 نتایج مثبت برای coronavirus از 1,724 فتح آزمون پس از آموزش از سر گرفت. سه نفر از آنها از باشگاه کلن و دو از بوروسیا منچنگلدبچ. وزیر بهداشت ینس Spahn گفته است که این تست رژیم “حس می کند و می تواند به عنوان یک مثال برای اشکال دیگر از ورزش حرفه ای” اگر چه او هشدار داد “این بود زندگی”.

لیگ و سیاستمداران واکنش نشان داد و با بهت و حیرت زمانی که هرتا برلین بازیکن سالومون کالو فیلم برداری خود, دست دادن با هم تیمی های این هفته flaunting اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که باشگاه ها باید در محل قرار داده.

“در این ویدئو انجام داده است لیگ برتر فوتبال آلمان و فوتبال حرفه ای زیانی,” آنیا Stahmann که صندلی آلمان منطقه ای ورزشی وزیران گفت RBB رادیو در روز چهارشنبه.

هرتا را به حالت تعلیق در کالو و 34 ساله سابق چلسی بازیکن عذر خواهی کرد.

– روش های مختلف –

لیگ در سراسر اروپا در حال گرفتن رویکردهای متفاوت به بحران بی سابقه ای. لیگ فرانسه هفته گذشته اعلام کرد آن را نمی خواهد از سر نجومی با پاریس سنت ژرمن اعطا بالا پرواز عنوان شده است. هلند رها شده و فصل آن یک هفته زودتر. لیگ برتر انگلیس, اروپا, ثروتمندترین لیگ با هدف به راه اندازی مجدد در ماه ژوئن اما اختلاف پدید آمده اند بیش از برنامه ای برای استفاده از خنثی شدند.

بازیکنان در ایتالیا Serie A بازگشت و به آموزش این هفته و در, اسپانیا, بارسلونا می گویند بازیکنان تحت coronavirus آزمون در روز چهارشنبه به عنوان لالیگا باشگاه شروع به محدود آموزش پیش از یک پیشنهاد از سرگیری فصل در ماه آینده.

صربی, کرواتی و لیگ ترکیه نیز اعلام کرد قصد دارد برای مسابقات به راه اندازی مجدد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>