آلمانی, وزیر بهداشت پشت فوتبال راه اندازی مجدد طرح انتقاد کالو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آلمان وزیر بهداشت حمایت کرده است بوندسلیگا را با طرح سر در 10 روز زمان با تصویب نهایی در لیگ بازگشت به علت در روز چهارشنبه. “این (فوتبال لیگ) مفهوم اساسی را حس می کند و می تواند در خدمت به عنوان یک مدل برای دیگر ورزش حرفه ای. اما ما باید به ببینید که چگونه از آن می رود” ینس Spahn گفت: ایستگاه های رادیویی Deutschlandfunk در روز سه شنبه. آلمانی لیگ برتر فوتبال (DFL) امید روز چهارشنبه به متهور به راه اندازی مجدد فصل از مارس 15 زمانی که آنگلا مرکل در دیدار 16 رهبران دولت از طریق یک کنفرانس تلفنی.

اما راه اندازی مجدد برنامه به سوال پرتاب در روز دوشنبه هنگام تست از بازیکنان و مربیان و کارکنان اطاق عقب تولید 10 موارد مثبت از آن آمد از بالا پرواز سمت کلن.

آن را نیز پدید آمده است که همه بازیکنان به دنبال این لیگ سخت بهداشت دستورالعمل.

هرتا برلین به حالت تعلیق در ساحل عاج مهاجم سالومون کالو در روز دوشنبه پس از سابق چلسی به جلو ارسال شده تصویری از او در دست دادن با هم تیمی هایم در آموزش و نقض بهداشت دستورالعمل.

هرتا بلافاصله به حالت تعلیق در کالو, 34, که خارج از قرارداد در پایان فصل و Spahn استقبال کرد.

“این مهم بود که این باشگاه نشان می دهد وجود دارد عواقب پس از این فیلم” اضافه شده Spahn.

“و من امیدوارم که هر کس در حال حاضر قابل درک است که این مورد چیزی جدی است.” آلمان بوده و کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر از دیگر کشورهای اروپایی با 163,860 موارد و 6,831, مرگ و میر, آمار و ارقام تا حدودی نسبت به توده تست.

یک DFL نیروی کار کشیده شده است تا یک مفهوم بهداشت شامل آزمایش به طور منظم برای تمام 36 باشگاه در بالا دو لیگ است که با حمایت یک میزبان از کلید سیاستمداران است.

هر دو Spahn و Horst Seehofer, آلمان, است, وزیر ورزش و, داخلی, داده اند, خود را تایید اند به عنوان برتر وزرای فوتبال باغ بایرن و ایالت نوردراین شده است.

باید فوتبال آلمان رزومه Spahn گفت: بوندسلیگا می تواند تبدیل به یک “صادرات آمار” به عنوان اولین در اروپا پنج لیگ به راه اندازی مجدد.

“من فکر می کنم آن را حس می کند به صورت حرفه ای ورزش می آیند گام به گام به یک جدید, زندگی روزمره, اما ما باید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد” Spahn اضافه شده است.

“باشگاه ها باید قادر به تضمین می کنند که بازیکنان خود را بدون در نظر گرفتن چگونه جوان یا پیر هستند قوانین را دنبال کنید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>