فوتبال آلمان قصد دارد ممکن است بازگشت اما بحث

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال آلمان مقامات به اعلام برنامه های روز پنج شنبه برای مسابقات بوندسلیگا به راه اندازی مجدد در مارس 9 در خالی استادیوم اما پتانسیل بازگشت در میان coronavirus بیماری همه گیر در حال ملاقات با برخی مخالف.

آنگلا مرکل صدر اعظم دولت است که به آرامی در سراسر کشور کاهش محدودیت ها و از سرگیری بوندسلیگا که متوقف شد در مارس 13, خواهد افزایش روحیه در فوتبال-mad آلمان است.

آن را نیز بوندسلیگا اولین پرواز اروپایی لیگ برای شروع بازی دوباره.

بزرگ رویدادهای ممنوع در آلمان تا 31 ماه اوت و در عین حال فوتبال می تواند رزومه کاری بدون تماشاگر-شناخته شده به عنوان “شبح بازی ها” در آلمانی. آلمان تست بیشتر ظرفیت نسبت به سایر کشورهای اروپایی و بازیکنان می تواند آزمایش می شود به طور منظم.

18 باشگاه شده است در آموزش به مدت سه هفته و البته در گروه های کوچک اجتماعی فاصله مشاهده شده حتی بر روی زمین.

در حال حاضر با داشتن داده شده است نشانه هایی از تشویق سیاستمداران آلمانی در لیگ فوتبال (DFL) تنظیم شده است به آهن از جزئیات در پنجشنبه ویدئو کنفرانس نشست باشگاه است.

تصویب نهایی می تواند داده شده توسط مرکل و دولت منطقه ای premiers در یک جلسه در تاریخ 30 آوریل.

این DFL است از جان گذشته برای لیگ فصل به پایان خواهد رسید 30 ژوئن برای حصول اطمینان از پرداخت قسط بعدی از تلویزیون پول به ارزش حدود 300 میلیون یورو ($326 میلیون).

پول نقد می تواند به نگه داشتن برخی از باشگاه های زنده با 13 از 36 باشگاه های آلمان در بالا و دو ردیف بنا به گزارش در آستانه ورشکستگی.

با طرفداران در سراسر اروپا و جهان محروم از فوتبال بازی نیز به احتمال زیاد به جذب مخاطبان تلویزیون به مراتب فراتر از آلمان است.

– مقوا حامیان –

با طرفداران قفل شده و خواسته به ماندن در خانه تنها بازیکنان, پشت درهای بسته, کارکنان, استوارت, رسانه ها و مقامات اجازه خواهد داشت به استادیوم برای بازی با اعداد به شدت تنظیم شده است.

برخی از باشگاه ها هستند که نوآورانه در مورد مشکل بالقوه در نزدیکی خالی استادیوم.

بوروسیا منچنگلدبچ را پر کرده اند تراس خود را با زندگی به اندازه مقوا برش outs از طرفداران.

اما راه اندازی مجدد منفور است در برخی محافل و انتقاد از برخی از حامیان گروه.

منتقدان نقطه به آمار و ارقام بیش از 140,000 موارد coronavirus و بیش از 4500 مرگ و میر در آلمان به عنوان اثبات این که فوتبال نامناسب است.

شروع مجدد فصل در وسط همه گیر “خواهد بود محض مسخره برای بقیه جامعه” با توجه به حامیان’ گروه Fanszenen Deutschlands که متهم این باشگاه از حرص و آز.

“فوتبال حرفه ای شده است بیمار به اندازه کافی و باید همچنان در قرنطینه” آن گفت:.

در سراسر کشور گروه فن “Unsere Kurve” هکتار نیز انجام می دهد و حرکت می کند.

فوتبال “نمی توانید عمل در انزوا از این وضعیت در جامعه به عنوان یک کل” آن را گفت. “اگر بازی همچنان مانند ما هستید!”

حتی برخی از بازیکنان ناراحت کننده در مورد بازگشت به عمل در شرایط فعلی.

“وجود دارد چیزهای مهم تر از فوتبال در این لحظه گفت:” بایرن مونیخ مدافع Niklas Suele.

در برلین اتحادیه به جلو سباستین Polter گفت: “هیچ کس می خواهد شبح بازی ها — هیچ بازیکن بدون فن” حتی اگر آنها به نظر می رسد تنها گزینه برای تکمیل این فصل است.

آن را نیز در اطراف 20,000 تست از بازیکنان و اطاق عقب, کارکنان قادر به تکمیل تمام مسابقات باقی مانده.

آلمان دارای یک تست ظرفیت 550,000 هر هفته تا 20,000 آزمون گسترش بیش از نه باقی مانده بوندسلیگا matchdays به نظر می رسد قابل کنترل است.

اما رابرت کخ موسسه که به توصیه دولت آلمان می بیند همه چیز متفاوت است.

“من فکر می کنم این تست باید استفاده شود که در آن آن را می سازد پزشکی حس” موسسه معاون رئیس جمهور لارس Schaade گفت: در روز سه شنبه.

“من نمی بینم که چرا برخی گروه های جمعیت اعم از ورزشکاران و یا در غیر این صورت باید به طور معمول به نمایش در آمد.”

– “جهش ایمان’ –

با این وجود به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد به بوندسلیگا بازگشت در ماه آینده.

Markus Soeder دولت برتر از بایرن و آرمین Laschet رئیس ایالت نوردراین-وستفالن — دو کلید فوتبال آلمان پایگاه — ابراز داشته اند پشتیبانی می کند.

مسیحی Seifert بوندسلیگا مدیر عامل شرکت گفت: لیگ باشگاه ها و ستاره ها وظیفه دارند که “به بازپرداخت اعتماد” نشان داده شده توسط سیاستمداران.

ارشد آمار و ارقام در بایرن مونیخ که با برتری چهار نقطه در بالای لیگ بوروسیا دورتموند و RB لایپزیگ ابراز مشابه قدردانی است.

“این جهش از ایمان است” گفت: دورتموند مدیر عامل هانس-یواخیم Watzke.

“فوتبال یک فرصت را به میلیون ها نفر از طرفداران کمی بیشتر مزه برای زندگی دوباره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>