بوندسلیگا آلمان چشم سپتامبر 18 شروع برای 2020-21 فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آلمان چشم دوخته اند 18 سپتامبر به عنوان تاریخ شروع برای 2020-21 بوندسلیگا فصل است. آلمانی لیگ فوتبال که نظارت بر بالای دو مردان بخش گفت که آن را به پیدا کردن یک برنامه است که سازگار به یوفا برگزاری مانده از این فصل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به عنوان mini-مسابقات در ماه اوت است.

این 2020-21 فصل به پایان در زمان برای مسابقات قهرمانی اروپا که تحت فشار قرار دادند یک سال در میان coronavirus همه گیر و شروع خواهد شد 11 ژوئن 2021. لیگ گفت: آن را در حال حاضر درخواست باشگاه ها برای انتقادات و پیشنهادات. یک نقطه از بحث است که آیا به یک کوتاه زمستانی شکستن و یا بیشتر در اواسط هفته بازی ها ممکن است تعداد آن محدود است با این لیگ تلویزیونی قرارداد.

بایرن مونیخ امن هشتمین مستقیم تیمشان در ماه گذشته پس از لیگ آلمان دوباره در میان همه گیر در اردیبهشت و شنبه به پایان رسید. بخش دوم می توانید شروع به آن 2020-21 فصل در اوت 28, لیگ گفت.

هر بوندسلیگا بازی پس از شروع مجدد بازی بود بدون فن. باشگاه های علاقه مند برای حداقل برخی از طرفداران به بازگشت به استادیوم در فصل جدید اما وجود دارد هیچ کلمه ای که از لیگ پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>