جورج فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ 20 بار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جورج فلوید گفت که او نمی تواند نفس بیش از 20 بار نام خود را برای کودکان و دیر و گفت: ماموران را “کشتن” او قبل از مرگ او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, شواهد جدید نشان داد.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25, هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

رونوشت از افسران پلیس,’ بدن, دوربین, فیلم, ظ روز سه شنبه در دادگاه ایالتی مینه سوتا توسط توماس لین یکی از افسران درگیر در Floyd مرگ نشان داده است جزئیات جدید در مورد لحظات پایانی خود.

زمانی که ماموران برای اولین بار او را دستگیر کردند فلوید التماس آنها را به او را در ماشین پلیس آنها گفتن او ترس و فیزیکی در پریشانی.

به عنوان آنها سعی کردند به زور او را به ماشین فلوید گریه که او نمی تواند نفس بکشد و “رفتن برای مردن در اینجا.”

بعد با توجه به متن, او گفت:, “مامان, من شما را دوست دارم. بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده است.” به نام او برای مادر و کودکان چندین برابر بیشتر.

در طول بازداشت خود فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” بیش از 20 بار. افسران شنیده می شود گفتن او را به “آرامش” و این که او انجام شده بود “خوب” و “صحبت کردن خوب است.”

در یک نقطه به عنوان فلوید اصرار آنها قصد کشتن او افسر درک چوین فریاد زد: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.”

با توجه به متن فلوید آخرین کلماتی بودند: “آنها در حال رفتن برای کشتن من. آنها در حال رفتن برای کشتن من. من نمی توانم نفس بکشم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>