رئیس دفاع کارکنان Bipin Rawat و خدمات ستاد هستند در بخش بحث و گفتگو در کاهش رشد هزینه بازنشستگی به خزانه به تدریج با افزایش سن بازنشستگی از برخی از غیر رزمندگان, اولویت بندی سخت افزار خرید و تولید منابع داخلی برای نظامی مسکن در cantonments.

با نظامی بازنشستگی بودجه نصب به تومان 1.33 لاخ کرور یا 0.5 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال مالی 2020-21 از 41,000 تومان کرور روپیه در سال 2010 و Rs 6-7,000 کرور از هزینه های بلندی در ماه ژوئن برای equalisation از بازنشستگی تحت یک رتبه یک حقوق بازنشستگی (OROP) طرح Gen Rawat آموخته است به نفع افزایش سن بازنشستگی از برخی از کلاس های غیر رزمندگان و کادر پزشکی به 58 سال از 39 به قطع این لایحه است.

در 2019-2020 این لایحه بازنشستگی مبلغ به تومان 1.13 لاخ کرور.

اگر چه سران نظامی برنج است که هنوز هم برای آمدن به شرایط با این پیشنهاد در پی آن منجر به سفیدی نیروی Gen Rawat حرکت می تواند مستلزم یک دیگر از روی لئامت دادن در سرویس برای حدود 400,000 غیر رزمندگان, صرفه جویی در مصرف حدود 4000 تومان کرور روپیه در هزینه بازنشستگی. این طرح شامل بازنشستگی 60 غیر رزمندگان در هر یک از 450 پیاده نظام گردان در سن 58 و همین امر به هنگ زره پوش. افزایش سن بازنشستگی به 58 درجه تدریجی.

اصلاحات نیز loom در بخش مسکن با استعمار ییلاقی راه دادن به آینده عمودی مسکن با نیروهای مسلح تولید منابع خود را به صندوق این پروژه ها است. به نام “جدید Moti باغ مدل”, سی دی می خواهد زیرساخت های سازمان مانند بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) به صندوق نظامی پروژه های مسکن (طبق مشخصات نظامی و تحت نظارت خود را) به جای جبران برای دستیابی به اردوگاه زمین.

برنامه های نظامی به تولید برخی از 35,000 تومان کرور روپیه در هفت تا هشت سال و وزارت دفاع است که در حمایت از این تلاش است. “روز از فرمانده کل سپاه به زندگی بر روی تپه با آلاینده های ییلاقی بیش از. به فرماندهان نظامی به ماندن در آپارتمان و در یک ساختمان گفت:” یک مقام ارشد کلی که نمی خواهید به توان نام برد.

با سی دی و وزارت امور نظامی در حال حاضر مسئول همه افسر-سطح تبلیغات و اولویت بندی تجهیزات نظامی خرید Gen Rawat همراه با سه سرویس سران فشار بیشتر برای indigenisation با نخست تمرکز بر روی اقیانوس هند (IOR) و محله.

می گوید: “این هواپیما حامل فهم Vikrant است که انتظار می رود به آماده برای دریا محاکمه این سال و پس از آن با هسته ای موشک بالستیک زیردریایی فهم Arighat هند باید تسلط IOR با فعال airbases در هر دو Andaman and Nicobar Islands و به زودی تمدید Agatti هوا در Lakshadweep توسط بازپس زمین” ارشد کلی ذکر شده در بالا گفت.

“اولین قدم این است که IOR و سپس در کنار اقیانوس هند و آرام. نیروی هوایی آماده به استفاده از Tejas جنگنده با top-of-the-line هواپيمايی جنگنده تحویل به شروع این سال است. ارتش باید تجهیز خط مقدم آن سربازان با بهترین تفنگ و مهمات” او گفت:.

اصلاحات انتظار می رود به اوج رسیدن در تنظیم جداگانه تئاتر دستورات در پایان سه سال است. وزارت امور نظامی در حال حاضر اضافی وزیر و شش مشترک دبیر و یک میزبان از دیگر مدیران و معاون دبیران برای تحقق این دستور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im