توسط: PTI | Kolkata | به روز شده: 11 فوریه سال 2020 10:55:31 am

International day of women and girls in science, west bengal kanyashree scheme, kanyashree scheme, Mamta Banerjee, Kanyashree prakalpa scheme, west bengal news, bengal news, gender equality, girls in school, women in school, girls education Kanyashree Prakalpa راه اندازی شده توسط دولت بنگال در سال 2013 است نقدی-انتقال طرح با هدف حفظ دختران در مدارس و جلوگیری از زود ازدواج. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal/فایل).

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت جنسیتی نسبت در مؤسسات آموزش عالي در کشور بهبود یافته بیش از 10 سال گذشته است.

در نظر گرفتن به, توییتر, نوری, به مناسبت روز بین المللی زنان و دختران در علوم اعلام کرد که دولت او تا به حال راه اندازی شد ‘Kanyashree’ طرح در سال 2013 برای تشویق زنان به دنبال آموزش عالی است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

“امروز روز بین المللی زنان و دختران در علم است. برای تشویق زنان به دنبال آموزش عالی دولت ما در #Bangla تمدید #Kanyashree طرح به دانشگاه است. جنس زن نسبت در موسسات آموزش عالی در #بنگلادش رفته تا از 42 درصد در 2010-11 به 47.3%” او هنوز توییتی.

Kanyashree Prakalpa راه اندازی شده توسط دولت در سال 2013 است نقدی-انتقال طرح با هدف حفظ دختران در مدارس و جلوگیری از زود ازدواج.

برای آخرین پوشش در دهلی نتایج انتخابات سال 2020 ورود به IndianExpress.com. ما شما را به سریع ترین به روز رسانی در . همیشه در ارتباط ماندن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de