Gehlot نامه به ساعت مودی شامل یک مرجع به مردم دستور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راجستان وزیر Ashok Gehlot را تشدید کرده توهین آمیز خود را در برابر بی جی پی با نوشتن به نارندرا نخست وزیر ادعا دخالت اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat در یک ادعا تلاش برای سرنگونی دولت خود را با توجه به PTI.

کنگره به نام Shekhawat ارشد رهبر بی جی پی از راجستان در موارد متعدد به عنوان یکی از بازیکنان برجسته در اتهام توطئه برای بیرون راندن Ashok Gehlot دولت در راجستان. دولت عملیات ویژه گروه (SOG) حتی نام Shekhawat در FIR ثبت شده در این موضوع. Shekhawat اما رد دخالت خود را.

Gehlot نامه به نخست وزیر نوشته شده در یکشنبه که در آن او را متهم Shekhawat دیگر BJP رهبران و برخی از “بیش از حد بلند پروازانه رهبران” حزب خود برای درگیر بودن در اتهام “توطئه” با توجه به PTI. این نامه بیشتر آمده است که اتهام تلاش برای پایین آوردن کنگره دولت است و توهین به مردم دستور بود و باز نقض ارزش های قانون اساسی, به گزارش خبرگزاری.

همچنین بخوانید: در CLP دیدار CM Ashok Gehlot اطمینان از پیروزی حملات ‘خائنان’

Gehlot نیز گفت: به استناد نمونه هایی از کارناتاکا و مادها پرادش دو کشور از دست رفته توسط کنگره در سال گذشته عمدتا به دلیل defections از حزب.

کنگره رهبران تا به حال حتی تولید سه کلیپ صوتی ادعا Shekhawat شنیده میشد در این کلیپ بحث در مورد اسب, تجارت, تلاش برای خرید MLAs در دولت به منظور پایین آوردن Gehlot دولت.

کنگره تا به حال در ابتدا تاکید بر این واقعیت است که به اتهام توطئه علیه دولت بود انقلابي با نعمت از رهبری ارشد در دهلی نو.

کنگره شده است و خواستار آن است که Shekhawat توان از مرکزی و کابینه او تسلیم خود را به طور مداوم پروب برای پاک کردن نام خود را با دادن به صدای او نمونه است.

همچنین بخوانید: دولت مودی را حمله راج’: کنگره انتقاد اد حملات در سانتی متر Gehlot برادر

بی جی پی از سوی دیگر متهم کرده است که کنگره مانع از بحران داخلی خود را رسوب توسط کنگره رهبر Sachin خلبان شورش علیه حزب توسط سرزنش خود را رقیب سیاسی.

Sachin خلبان و 18 از پیروان او MLAs باید شورش علیه Gehlot رهبری وی از سوی مامورین دولت تا به حال موفق به تحقق وعده های ساخته شده در مجمع انتخابات است ، خلبان اردوگاه نیز اتهام بدرفتاری توسط دولت با استناد به یک SOG توجه به معاون سابق وزیر Sachin خلبان درخواست او برای پیوستن به یک پروب در ادعایی اسب تجاری مورد.

کنگره ادعا کرده است که خلبان و پیروان او هستند که به طور فعال حمایت BJP.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>