رشد تولید ناخالص داخلی 4.7%, دولت می گوید آن کف و افزایش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اقتصاد هند رشد 4.7 درصد در سه ماهه پایان دسامبر 2019 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط دفتر آمار ملی (سازمان خدمات ملی) در روز جمعه. این است که در همراهی با یک نظرسنجی بلومبرگ از اقتصاددانان.

کارشناسان تردید دارند در مورد عملکرد سه ماهه جاری به عنوان اختلال از شیوع کروناویروس تهدید جهانی فعالیت های اقتصادی. هند معیار شاخص سهام از دست 3.64% در روز جمعه پس از coronavirus نگرانی spooked سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

امور اقتصادی وزیر Atanu چاکرابورتی اعتراف کرد: “کروناویروس یک داستان اتفاق می افتند.”

اظهار نظر در این شماره گفت: “بهبود پایدار در بخش کشاورزی و خدمات همچنان به رشد. به نوبه خود در اطراف در کامپوزیت هشت هسته ای صنایع شاخص در ماه دسامبر 2019 و ژانویه 2020 نشانه خوبی برای بخش تولید است.”

شاخص هشت هسته ای در بخش صنایع گسترش 2.2% در سال در سال اساس در ماه ژانویه است.

“ما در حال حاضر کف,” چاکرابورتی به خبرنگاران گفت: پس از انتشار این دو داده است.

بحث در مورد اینکه آیا یا نه اقتصاد متوقف شده است اما به احتمال زیاد برای دریافت بیشتر پیچیده با آخرین آمار و ارقام. دلیل این است که یک تجدید نظر رو به پایین در 2018-19 تولید ناخالص داخلی شماره هل دادن تا این سال رشد تولید ناخالص داخلی و آمار و ارقام. 4.7 درصد رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دسامبر 20, اساس نقطه (یک پایه و اساس نقطه است یک صدم درصد) بهبود بیش از 4.5 درصد رشد تولید ناخالص داخلی رقم برای ماه سپتامبر سه ماهه با توجه به سازمان خدمات ملی در آخرین نسخه در نوامبر سال 2019.

رشد تولید ناخالص داخلی بوده است در حال سقوط به طور مداوم به مدت شش چهارم از ماه ژوئن سال 2018 با توجه به آمار پیش از آن. اما تجدید نظر در سال گذشته تولید ناخالص داخلی – 2018-29 نرخ رشد تولید ناخالص داخلی به پایین آورده شد از 6.8 درصد به 6.1% — اتحادش را تغییر سناریو. سپتامبر سال 2019 رشد تولید ناخالص داخلی تجدید نظر شده است بیش از 4.5 درصد به 5.1 درصد و در نتیجه سه ماهه دسامبر را رشد 4.7% 40 اساس نقطه کاهش بیش از سه ماهه قبلی است ،

آخرین آمار نشان می دهد که از زمان رکود اقتصادی شده است شدید تر از آنچه بود نشان داده شده است قبل از آن آمار است.

(نگاه کنید به نمودار 1:رشد تولید ناخالص داخلی در اوایل و آخرین آمار و ارقام)

 

مولفه های کلیدی در تولید ناخالص داخلی و تولید ناخالص ارزش افزوده (GVA) آمار و ارقام نیست رنگ یک تصویر مبارک. تولید شده است و قرارداد برای دو فصل متوالی است.

این هم درست است برای تشکیل سرمایه ثابت ناخالص یک اندازه گیری از سرمایه گذاری. شاخص تولیدات صنعتی (IIP) تا به حال نشان داده شده است رشد مثبت در دسامبر 2019 پس از عقد قرارداد برای چهار ماه متوالی. آن را تضعیف و به حالت انقباض در ژانویه سال 2020 دوباره. ساخت و ساز یکی از ترین هند اشتغال فشرده بخش عملا راکد در سه ماهه دسامبر با رشد 0.3%. در حالی که خصوصی رشد مصرف شده است افزایش در دو چهارم آن است که به طور قابل توجهی پایین تر از قبلی عملکرد.

(نگاه کنید به نمودار 2:PFCE, GFCF و GFCE)

 

به GVA ارقام را نشان می دهد بهبود مداوم در رشد کشاورزی. انتظار این است که این افزایش به 3.5 درصد در سه ماهه دسامبر از 3.1 درصد در ماه سپتامبر سه ماهه. “با توجه به حساب های حدیثی محصول تخریب با توجه به unseasonal باران های کشاورزی رشد ارقام به نظر نمی رسد معتبر” گفت: Himanshu استادیار اقتصاد در دانشگاه جواهر لعل نهرو. “مکرر و شدید تجدید نظر در مطلب قبلی تولید ناخالص داخلی نیز بالا بردن سوال در مورد چگونه به طور جدی باید ما را اولین برآورد,” او اضافه شده است.

کارشناسان تردید در مورد شانس بازیابی داده های دوقلو تاثیر Coronavirus و فشار مالی در فضای موجود به دولت است. “برآورد به حساب نمی تاثیر coronavirus که چندین شرکت را گزارش می توانست تاثیر منفی در Q4 (ژانویه-مارس) گفت:” مادان Sabnavis اقتصاددان ارشد در مراقبت از رتبه بندی.

“با کسری مالی شماره ماه ژانویه نشان می دهد عمده لغزش دولت بخش خواسته است به کاهش در هزینه های خود در ماه مارس است که می تواند تاثیر نهایی رشد اعداد در Q4 برای بخش های عمومی مدیریت و خدمات اجتماعی,” او اضافه شده است.

DK Srivastava, رئیس, سیاست, مشاور ای هند گفت: “رهبری یک انقباض قابل توجهی در سرمایه گذاری رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 3QFY20 کاهش یافته است به 4.7% از اوج قبلی خود از 9.4 درصد در 1QFY17. به دلیل ثابت سقوط در فصلنامه رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در FY20 کلی سالانه رشد تولید ناخالص داخلی تخمین زده شده است که در 5 ٪ در شرایط واقعی و در 7.5% از لحاظ اسمی. ضمنی 4QFY20 رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در 4.7% نشان می دهد که در زمان رکود این است که به احتمال زیاد به ادامه حداقل برای یکی دیگر از سه ماهه.”

وی افزود: “یک علامت مثبت دیده می شود در هسته IIP است که رشد 2.2% در ماه ژانویه سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>