گری است و من انتقاد تاتنهام تصمیم گیری کردند به غیر از بازی کردن کارکنان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام تصمیم به کردند 550 از خود را غیر از بازی کردن کارکنان با توجه به اقتصادی سقوط از coronavirus همه گیر شده است به شدت انتقاد سابق تاتنهام و انگلستان بزرگ گری است و من.

اسپرز یکی از چهار باشگاه های لیگ برتر برای اجرای این اندازه گیری که شامل کاهش اعضای هیات حقوق به 80% و پرداخت شده توسط دولت بریتانیا — با این حال بازیکنان دستمزد بالا باقی می ماند همان.

است و من متعهد شده است تا دو ماه از کار خود را سودآور BBC حقوق و دستمزد برای ارائه خود را گل سرسبد برجسته فوتبال برنامه بازی روز به صلیب سرخ بریتانیا.

“راه تاتنهام باید آن را به کار گرفته من نمی فکر می کنم بسیار خوب بوده است,” او گفت: رادیو بی بی سی در روز پنج شنبه.

“آنچه که آنها انجام می دهند به کارکنان خود من موافق نیستم با آنچه.” است و من گفت: اسپرز بازیکنان ممکن است خط های مختلف به باشگاه و داوطلب به حقوق آنها به تعویق افتاده و یا کاهش می یابد.

“آن (که کردند از عدم پخش کارکنان) یک مسئله جداگانه است به آنچه که بازیکنان انجام دهد. این باشگاه که گفته است که بازیکنان در حال رفتن به حمل با حقوق خود, اما بیایید ببینید که چگونه بازیکنان واکنش نشان می دهند به آن است.” لیگ برتر مدیران ادی هاو و گراهام پاتر از بورنموث و برایتون به ترتيب گرفته اند داوطلبانه پرداخت کاهش در دو روز گذشته.

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا در زمان های مختلف خشک و اهدا یک میلیون یورو برای کمک به خرید تجهیزات پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر در زادگاه خود در اسپانیا.

منچستر یونایتد به جلو مارکوس Rashford را teaming تا با توزیع مواد غذایی خیریه برای اطمینان از کودکان تغذیه در Manchester منطقه در حال حاضر مطرح شده بیش از GBP 100,000.

است و من, پوش 80 بار انتظار دارد که بازیکنان به دنبال خود شخص حرفه ای در سراسر اروپا است. بسیاری گرفته اند داوطلبانه حقوق و دستمزد کاهش است.

کل بارسلونا تیم ملی به رهبری لیونل مسی, توافق به 70% کاهش در حالی که coronavirus بحران همچنان ادامه دارد.

“من فکر می کنم بسیاری از بازیکنان فوتبال کاری انجام دهد و من فکر می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از اطلاعیه ها در باشگاه” گفته است و من.

“من اگاهی است که بازیکنان فوتبال را پرداخت کاهش آنها کمک خواهد کرد که در جوامع آنها را به کمک در هر راه که آنها می توانند و من فکر می کنم ما نیاز به یک کمی بیمار با آنها.” است و من گفت که او امیدوار است تصمیم خود را برای اهدای دستمزد خود را به موسسه خیریه خواهد سریع هستند و به همین ترتیب ثروتمند به دنبال کت و شلوار.

“من تصمیم گرفتم که من قصد دارم به کمک دو ماه خالص حقوق و دستمزد به صلیب سرخ بریتانیا که در خط مقدم تلاش برای کمک به تمام انواع از راه های مختلف گفت:” 59 ساله.

“امیدوارم دیگر افرادی که در یک موقعیت نسبی ثروت می تواند چیزی مشابه انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>