گرت سوتگیت امیدوار در کین Rashford تناسب اندام, به عنوان, انگلستان, قرعه کشی بلژیک در سازمان ملل…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلستان می تواند به جلو نگاه به مواجهه با جهان برتر سمت بلژیک در آینده یوفا ملل لیگ بعد از این سال, اما در حال حاضر مدیر گرت سوتگیت ارشد نگرانی های فراگیر شیوع کروناویروس و تناسب اندام, از جلو duo هری کین و مارکوس Rashford رفتن به یورو 2020. روز سه شنبه قرعه کشی بعدی سازمان ملل لیگ دیدم انگلستان-که سوم به پایان رسید در سال گذشته در مراسم تحلیف نسخه از رقابت — در یک گروه با بلژیک دانمارک و ایسلند در لیگ A.

کسانی که مسابقات برگزار خواهد شد از ماه سپتامبر تا نوامبر با چهار تیم نهایی تعیین شده برای ماه ژوئن 2021. “ما لذت می برد رقابت در زمان گذشته و با کیفیت از وسایل را دوباره نشان می دهد که چگونه هیجان انگیز این می تواند” سوتگیت گفت: پس از روز سه شنبه قرعه کشی مراسم در آمستردام.

انگلستان بازی بلژیک و دو بار در جام جهانی 2018 در مرحله گروهی و سوم-محل بازی کردن و از دست داد هر دو منطبق است. آنها همچنین با توجه به میزبان دانمارک در ومبلی در یک بازی دوستانه در 31 مارس است. در حال حاضر نگرانی که بازی — و برنامه ریزی شده در مارس 27, برخورد با ایتالیا — ممکن است به تعویق افتاده و یا بازی در پشت درهای بسته صورت نیاز برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که در حال حاضر باعث به تعویق افتادن متعدد رویدادهای ورزشی در سراسر جهان است.

“ما نیازی به حدس و گمان در لحظه” سوتگیت گفت. “من فکر می کنم ما باید سازگار و باید مطمئن شوید که ما در حال آماده برای هر احتمال اما همانطور که ما ایستاده و ما در حال تلاش برای گرفتن بیش از حد نگران همه اعتیاد به مواد مخدره را معقول تصمیم گیری در بهداشت و رفتن از وجود دارد.”

انگلستان cruised طریق مقدماتی یورو 2020 که در آن آنها خواهد شد بازی و گروه بازی در ومبلی و همچنین می تواند در خانه در نیمه نهایی و نهایی باید از آنها وجود دارد. اما از دست دادن فرم به برخی از اعضای تیم ملی — حداقل نه مبارزات دروازه بان اردن Pickford-و صدمات به کین و Rashford مشکلات هستند.

از آن می ترسید شد تاتنهام مهاجم کین نمی خواهد دوباره بازی در این فصل پس از همسترینگ عمل جراحی در ماه ژانویه در حالی که منچستر یونایتد Rashford است که با یک مصدومیت. “همه من می دانم این است که هر دو بازیکن باید با توجه خود را به بهترین شانس ممکن است از مناسب بودن و در دسترس نه تنها برای ما بلکه برای پایان فصل برای باشگاه خود گفت:” سوتگیت.

– مارتینز ‘اعتماد به نفس’ به صورت خطر –

“بدیهی است که اولویت خود را, آنها باید به عقب بر گردیم در بازی, باشگاه فوتبال پس از دوره ما امیدواریم هر دو طریق با مسائل پیش از تابستان برای ما است.” وی افزود: “ما واقعا خوب رقابت برای مکان اما واضح است که ما می خواهیم به رفتن به یورو با ما بهترین بازیکنان و بدون شک وجود دارد که کین و Rashford خواهد بود که در رده.”

بلژیک مدیر روبرتو مارتینز خوشحال بود با روز سه شنبه قرعه کشی — تیم خود که منجر به رتبه بندی جهان مواجه ایسلند در آخرین ملل لیگ و در حال حاضر مجموعه ای را در دانمارک در مسابقات قهرمانی اروپا در کپنهاگ. آن است که نزدیک شدن به یورو خود را که در خط مقدم از ذهن خود و اسپانیایی امیدوار است رئال مادرید ستاره ادن هازارد خواهد بود مناسب برای بازی در ماه ژوئن با وجود نیاز به یک عملیات در یک برنامه به طور بالقوه پایان فصل پا آسیب است.

“من بسیار با اعتماد به نفس. من فکر می کنم اگر این عملیات می رود و من فکر می کنم بهشت می تواند در پایان فصل با رئال مادرید,” او گفت:. “ما نیاز به دریافت درمان مناسب ما نیاز به یک بسیار خوب عمل و از آن نقطه من هیچ نگرانی در مورد بهشت بودن در زمین بسیار سریع است.”

در ضمن با انقضای قرارداد مارتینز اعتراف کرد که او هنوز هم نمی داند که اگر او خود را مسئول بلژیک پس از یورو 2020 و زمان سازمان ملل لیگ اطراف می آید. “این در مورد جواب درست زمانی که شما به پاسخ,” او گفت:. “هنگامی که وجود دارد چیزی است که بتن مورد موضع ما آن را حذف قبل از یورو بنابراین هیچ حواس پرتی اما از آن خواهد شد یک تصمیم خوب برای بلژیک فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>