گرت بیل را به رئال مادرید تیم ملی برای اولین بار در پنج بازی در روز یکشنبه زمانی که زین الدین زیدان را در کنار در اوساسونا در لالیگا.

این باشگاه در روز شنبه اعلام کرد که عدل نامیده شده است تا با وجود Welshman حال ترک کردن مادرید گذشته چهار بازی در برابر رئال وایادولید Real Zaragoza, اتلتیکو مادرید و رئال سوسیداد.

عدل است و تنها دو ظاهر تا کنون این سال است. او 90 دقیقه در برابر ختافه در ژانویه 4 و سپس 53 دقیقه در برابر Unionistas de Salamanca دو هفته پیش در کوپا دل ری هنگامی که او آمد و با پیچ خوردگی مچ پا.

در عین حال او مناسب است برای سه لامپ و نه انتخاب شده است. زیدان گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه او هیچ مشکلی با راه عدل شده است آموزش.

“گرت است که در اینجا و من خوشحال هستم که با همه بازیکنان من” زیدان گفت. “من می دانم که پاسخ شما به دنبال آن هستید اما من باید 25 بازیکن و من را انتخاب کنید. هیچ مسائل وجود دارد و یا مشکلات. من مطمئن هستم که گرت در حال رفتن به نگه داشتن کار به عنوان او بوده است.”

پرسید: اگر خروج بیل از ترکیب تیم ملی به مبلغ یک عدم احترام زیدان گفت: “من فکر نمی کنم مهم ترین چیز است و او است که در اینجا کار سخت و او می خواهد به قطار.

“بار وجود دارد زمانی که او نیست نام در تیم ملی اما فکر نمی کنم بیش از حد به آن است. هر کس نقش و گرت یک بازیکن من نیاز در حال حاضر و تا پایان فصل است.”

پس از ترک رئال مادرید در تابستان گذشته عدل متحمل شده است یکی دیگر از توقف-شروع فصل تحت زیدان.

یک آسیب گوساله حکومت او چهار هفته در ماه اکتبر و نوامبر زمانی که بیل باعث خشم در اسپانیا با بازی برای ولز و سپس جشن پیروزی پشت یک پرچم است که به عنوان خوانده شده: “ولز. گلف. مادرید. در آن منظور است.”

یک ران فشار او را مجبور به نشستن برای یک هفته در ماه دسامبر قبل از یک عفونت گلو به معنای او از دست رفته رئال مادرید موفقیت در سوپر جام اسپانیا در عربستان سعودی است.

مچ پا مشکل پایدار در برابر Unionistas جزئی بود اما او بازی کرده است و پس از. “بحث ما به طور منظم اما من قصد ندارم به شما بگویم چه بگویم بازیکنان من در” زیدان گفت.

“ما می دانیم که آنچه که او می تواند به تیم آورد و او به طور مناسب و آماده است تا او در بهترین شکل به بازی.”

زیدان خواسته شد تا اگر او را یک مشکل با عدل دیدن خود مادرید قرارداد منقضی می شود که در سال 2022. “هیچ وجه” او گفت:. “او قرارداد و او می خواهد به ماندن در اینجا.”

رئال مادرید خواهد بود به امید پاسخ در پامپلونا پس از 21 بازی بدون شکست در اجرا به پایان رسید در روز پنج شنبه زمانی که آنها مورد ضرب و شتم 4-3 توسط رئال سوسیداد در جام حذفی.

زیدان تیم نشستن لالیگا سه امتیاز جلوتر از بارسلونا که در بازی دور در رئال بتیس نیز در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de