گنجه به ارزش بیش از تومان 20 lakh ضبط از چای لادن کامیون در بنگال

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس در غرب بنگال را مورشیدبد منطقه را کشف و ضبط 400 کیلوگرم حشیش یا گنجه به ارزش بیش از تومان 20 lakh بود که در حال قاچاق به دولت از آسام در یک کامیون بسته بندی شده با برگ های چای, مقامات گفت.

برجسته

  • این بزرگترین تشنج از گنجه در منطقه از ژانویه 1
  • قاچاقچیان مخفی گنجه در بسته که برای چای
  • در این سال 605kg گنجه کشف و ضبط شده است در مورشیدبد تا کنون

راننده کامیون دستگیر شده است, پلیس گفت:. این قاچاقچیان که زیر کامیون در یک SUV فرار کرد که پلیس ره خودرو سه شنبه شب ،

“افسران Nabagram ایستگاه پلیس اطلاعات دریافت شده که یک محموله از گنجه بود آورده بودن به دولت است. حدود نیمه شب آنها ره یک کامیون باری در نزدیکی Suki تقاطع در NH 34. گنجه پنهان شده بود در داخل بسته چای” به عنوان Yadav مورشیدبد را سرپرست پلیس گفت:.

“تحقیقات مقدماتی نشان داد که گنجه تولید شد در Nagaland و بارگیری کانتینر در جایی در گواتی در آسام. ما را دستگیر کرده اند بوپال Singh, 33, راننده که شد از راجستان” گفت: Yadav.

افسران پلیس که در این حمله گفت: این بزرگترین تشنج از گنجه در منطقه از ژانویه 1. محموله بود برای یک مرد که در عمل در منطقه کندی ایستگاه پلیس در منطقه آنها اضافه شده است.

“راننده رفت و به آسام به خالی کردن محموله. او از بازگشت با گرد و غبار چای که او برنامه ریزی شده بود را به Coimbatore در تامیل نادو” یک افسر ارشد پلیس گفت که خواست نامش فاش نشود.

“برخی از مردم از مورشیدبد اغوا راننده با تومان 60,000 و او را متقاعد به رها کردن گنجه در راه خود را به عقب. او وعده داده شده بود و دیگری تومان 40,000 پس از تحویل” رسمی اضافه شده است.

برای گمراه کردن پلیس به قاچاقچیان پنهان شده بود گنجه در بسته که برای چای.

“در حال دریافت اطلاعات است که یک زن و دو مرد هستند که طراحان اصلی. آنها زیر کامیون در یک SUV اما فرار کرد زمانی که کامیون ره بود توسط ما. آنها رها SUV در کنار NH-34” یک افسر گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“این سال ما تا کنون کشف و ضبط 605kg گنجه در مورشیدبد. ما نیز کشف و ضبط 2.7 کیلوگرم هروئین و 36 هزار Yaba قرص” گفت: Yadav.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>