گانگستر Vikas Dubey مشاور می گوید پلیس از متهم کردن رئیس خود را مورد حمله پلیس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دستیار Vikas Dubey است گفت: اوتار پرادش پلیس که گانگستر پشت قتل هشت پلیس در کنپور منطقه مطلع شد در مورد حمله در خانه اش توسط پلیس, یک مقام ارشد گفت: در روز یکشنبه.

Daya شانکار Agnihotri, یکی از متهمان در قتل دستگیر شد و پیش از آن در روز بعد از یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در Kalyanpur منطقه در نزدیکی Kanpur.

این مقام ارشد گفت: Agnihotri نشان داد اطلاعات در طول بازجویی. این زن 48 ساله Dubey که 60 مورد قتل و آدم ربایی در میان دیگران است که متهم اصلی در قتل پلیس اوایل روز جمعه.

Agnihotri به پلیس گفت Vikas Dubey یک تماس از Chaubeypur ایستگاه پلیس اطلاع او که یک تیم از سه ایستگاه های پلیس به رهبری Devendra میشرا دایره افسر بیلهور را برای خود ایجاد کرد نیمه شب گذشته.

Agnihotri همچنین گفت که حداقل 25 نفر حاضر بودند با Dubey زمانی که پلیس تیم نزدیک خانه اش در کنپور را Bikru ایجاد کرد.

Dubey مردان از کار اخراج شده بود یکسره در تیم پلیس برای دستگیر کردن او را به قتل میشرا سه sub-بازرسان و چهار پاسبان در یک کمین که پلیس گفته بود “به خوبی برنامه ریزی شده توطئه”.

مقامات گفته اند Agnihotri دچار زخم گلوله در پای راست خود را در شلیک تلافی جویانه توسط تیم پلیس.

او یکی از 18 دستیاران Dubey نام در اولین گزارش اطلاعاتی (FIR) تسلیم در ارتباط با قتل پلیس.

بازرس کل پلیس کانپور, Mohit Agarwal گفت Agnihotri بود دست راست Dubey و انجام فضل 25.000 تومان بر روی سر خود را در زمان دستگیری او.

Agnihotri دارای سه پرونده های جنایی علیه او از جمله دو تا از تلاش برای قتل است.

پلیس کشف و ضبط یک تفنگ و فشنگ از Agnihotri اختیار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>