یک زندگی به اندازه مجسمه پدر ملت, مهاتما گاندی, آسیب دیده بود توسط افراد ناشناس در Hazaribag حدود 90 کیلومتر از پایتخت رانچی, پلیس گفت:.

مجسمه در Kumhar Toli زیر بخش-24 از Hazaribag شهر پیدا شد شکسته خود را با دست راست نگه داشتن چوب به طور کامل جدا از قاب. پلیس تیم کاوش حادثه است.

Hazaribag را Katkamdag ایستگاه پلیس در شارژ Gautam کومار گفت: “ما در بازدید از این محل در روز یکشنبه آغاز شد و ما بررسی است. پریما نظر می رسد مجسمه آسیب دیده بود توسط عناصر غیر اجتماعی. اما هر چیزی بتن تنها می توان گفت که پس از بررسی و تکمیل می شود.”

این دومین حادثه در 15 سال گذشته از مهاتما مجسمه گرفتن آسیب دیده در اینجا. خشمگین ساکنان محلی خواستار بازداشت فوری از افراد درگیر در عمل است.

رئیس جمهور از مهاتما گاندی Smarak Vikash Nyas (MGSVN) رئیس جمهور Manoj Verma گفت: این حادثه در محل دخالت شب جمعه و شنبه اما آنها یاد گرفته در مورد آن تنها در شب شنبه.

“ما را مطلع Sadar ایستگاه پلیس در شنبه شب. اما پلیس در بازدید از این محل در روز یکشنبه” ورما گفت.

او گفت: قفل یکی از سه دروازه که منجر به مجسمه داشت شکسته شده است.

“دو دروازه قفل شده در حالی که قفل سوم دروازه شکسته شد,” او گفت:.

یک پلت فرم در حافظه از مهاتما گاندی ساخته شده در فوریه 2 سال 1948 در Kumhar و تولی گاندی Smarak (یادبود) تاسیس شد. گاندی کوزه آورده بود در اینجا از دهلی نو بعد از آن و پس از آن گاندی تولد و سالگرد مرگ مشاهده شده در اینجا در هر سال است.

ورما گفت: آنها شروع به احداث یک مجسمه بر روی پلت فرم در سال 2005 که با مخالفت برخی از افرادی که آسیب دیده مجسمه پس از آن.

“با کمک دولت محلی, مجسمه احیا شد” اضافه شده Verma.

او ادعا کرد که زمین های مافیایی در تلاش بودند برای گرفتن زمین. دست از زمین های مافیایی در آسیب رساندن به مجسمه نمی توان نادیده گرفت, او گفت:.

ورما گفت: برخی افراد ناشناس تا به حال اختصاص داده شده 27 اعشار زمین برای سنگ آهک گرد و غبار. “این نشان می دهد که زمین های مافیایی در حال تلاش برای گرفتن این زمین,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im