Galwan برخورد اشتباه بزرگ’ توسط چین, جهان در حال حاضر مبارزه با Covid-19: کارشناسان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین را مجبور به پرداخت “هزینه سنگینی” برای چندین دهه برای توسل به نظامی تهاجمی رفتار نسبت به هند در شرق لاداخ به عنوان آن را به منزوی کردن این کشور در سطح جهانی کارشناسان امور راهبردی گفت: در روز شنبه.

آنها گفت: هزینه اقتصادی چین ناگوار در چند ماه گذشته در شرق لاداخ و جنوب چین خواهد بود “عظیم” آن را به عنوان “در معرض” پکن “چهره واقعی” زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با کروناویروس.

کارشناسان نیز با اشاره به چین تعرفه جنگ با ما رشد مجادله با استرالیا در تجارت مربوط به مسائل و سریع رو به وخامت وضعیت در هنگ کنگ است.

“چین ساخته شده است یک اشتباه بزرگ با توسل به نظامی تهاجمی رفتار در شرق لاداخ. با تحریک بن بست زمانی که جهان figting coronavirus همه گیر چین در معرض خود را در سطح جهانی” معاون سابق رئیس ستاد ارتش Lt Gen Gurmit سینگ گفت.

“هزینه برای چین خواهد بود. آن سنگین خواهد بود. آن را حفظ خواهد پرداخت هزینه برای چندین دهه برای کشتن سربازان هندی در Galwan دره در 15 ژوئن. چین خود را از دست داده حسن نیت در هند و جاهای دیگر,” او اضافه شده است.

با اشاره به حملات وحشیانه بر روی سربازان هندی در Galwan ولی او گفت که این اقدام به تقویت این دیدگاه که چین مردم را ارتش آزادی است “فقط سیاسی” زور و که آن را مطابق با استانداردهای نظامی.

معاون سابق رئیس ستاد ارتش Lt Gen Subrata Saha بیش از حد گفت: چین در حال گرفتن خود جدا شده و توسط آن غیر قابل قبول تجاوز نظامی این کشور را مجبور به پرداخت هزینه های سنگین سیاسی و اقتصادی قیمت برای آن.

“چین جدا و خود را با آن تهاجمی رفتار هم از نظر نظامی و دیپلماتیک است. بنابراین وجود خواهد داشت یک قیمت برای آن. آن است که قرار دادن خود را در یک گوشه,” او گفت:.

Lt Gen Saha گفت: وجود خواهد داشت یک مهم اقتصادی قیمت که چین مجبور به پرداخت برای آن “حادثه ناگوار”.

او همچنین با اشاره به رشد بین المللی نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در هنگ کنگ و جنوب دریای چین و همچنین در شرق دریای چین.

ژنرال ساها همچنین صحبت در مورد جنگ تجاری بین چین و آمریکا خواستار آن یک نوع “مبارزه برای پایان” جنگ است. او همچنین با اشاره به چین تعمیق بحران تجارت با استرالیا. هندی و چینی ارتش در حال قفل شده است و در یک بن بست تلخ در مکان های مختلف در شرق لاداخ در شش هفته گذشته و تشدید تنش منیفولد پس از 20 سربازان هندی کشته در خشونت برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن. پس از Galwan vally درگیری ارتش ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای اضافی به جلو مکان در امتداد خط کنترل واقعی در بخش های مختلف از جمله در آروناچال پرادش, Uttarakhand و هند.

جنگنده ها نیز منتقل قابل ملاحظه تعداد خط مقدم آن Sukhoi 30 MKI و جگوار و میراژ 2000 هواپیما و حمله آپاچی هلیکوپتر به چند کلید هوایی از جمله پایگاه های له و سرینگر پس از درگیری.

وضعیت در شرق لاداخ رو به وخامت گذاشته و پس از حدود 250 چینی و هندی سربازان درگیر در خشونت آمیز چهره در مارس 5 و 6. این حادثه در Pangong Tso شد و پس از یک حادثه مشابه در شمال هند در مارس 9.

قبل از این درگیری هر دو طرف بوده است تصریح می کند که در انتظار قطعنامه نهایی از مرز موضوع لازم بود برای حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>