Future tense برای جان سخت طرفداران المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بلدو سینگ Kalsi برنامه های زندگی خود را در اطراف هند بازی هاکی. Om موندرا گرفته وسواس خود را یک گام بیشتر; او نیاز به یک بیرون رینگ نمایش تمام رویدادهای ورزشی مهم. هر دو می شده اند در توکیو برای المپیک تابستانی, طرفداران سفر که بخشی از quadrennial تاریخ است. تا Covid-19 پمپاژ-پانچ جهان است.

موندرا همسرش Premlata و دوستان خود را; Kalsi و رجا Namdhari co-مسافران در این سفر و Rahul Nagpal در میان ورزش شیطانهای که پس از صرف ثروت کوچک در افزایش قیمت بلیط هوا آسمان موشک اقامت ساعت در ومعلول کردن بهترین معامله و در صف برای بلیط های در حال دست و پنجه نرم کردن با قطعیت پس از بازی معوق شد تا 2021.

Kalsi است 66 ساله بازنشسته بریتیش ایرویز مهندس که زندگی در سوتهلل لندن. او شده است در سفر به مسابقات هاکی — 12 قهرمانان جام و 12 جام جهانی از جمله 1975 نسخه که هند برنده — قبل از آن را مقرون به صرفه مد زودگذر. او شده است به هر المپیک تابستانی از سال 1972 در مونیخ.

برای توکیو Kalsi یک جان سخت طرفداران هاکی هند موفق به گرفتن دست خود را بر روی دو بلیط برای فینال هاکی رویداد است که یک شاهکار را در خود دارد.

“من خوشبین در همه به عنوان من تا به حال سعی کردم به گرفتن بلیط برای یک چهارم نهایی و نیمه نهایی و شکست خورده می گوید:” Kalsi. “سپس من سعی کردم به صورت نهایی و همچنین داخل و خارج از 5000 برنامه در آن روز خاص من خوش شانس است که من نام شارت.” او مطمئن نیستید که آیا کسانی که بلیط معتبر خواهد بود برای 2021 به عنوان او نیست به آنها دریافت نشده است. “تا زمانی که من آنها را در دست من نمی توانم بگویم من بلیط برای فینال می گوید:” Kalsi.

Kalsi یکی از خوشبخت هستند. دو بلیط برای رویداد نخست او هزینه 300 پوند, اما به عنوان یک کارمند سابق بریتیش ایرویز او نمی باید به نگرانی در مورد بلیط پرواز. Namdhari پسر عموی رئیس سابق هند کاپیتان سردار سینگ می کند. Namdhari است 40 ساله ساکن دهلی نو و ایجاد کرده است به یک سفر گروهی به نام “یک تیم یک رویا” که Kalsi و چند نفر دیگر عضو هستند.

Namdhari و 14 دیگر از این گروه رزرو شده بود یک آپارتمان بزرگ در توکیو پرداخت پیش از Rs 1.5 لاخ. همه آنها را رزرو کرده بود بازگشت بلیط پرواز برای توکیو به عنوان به خوبی. “من شده اند مطمئن باشید که همه ما بلیط پرواز و اتاق در توکیو را می توان در 2021 بنابراین من شمارش است که می گوید:” Namdhari.

Nagpal یک زن 59 ساله, دکتر, از دهلی نو ندارد همان اطمینان. Nagpal را رزرو کرده بود آنها بلیط برای شنا حوادث تومان ارزش 2.5 لاخ. ارشد Nagpal بازگشت بلیط پرواز به تنهایی تومان هزینه 90,000. “هوایی هند است نه reimbursing مقدار و نه آنها مایل به گسترش بلیط تا 2021 می گوید:” Nagpal.

Nagpal پسر معتقد است پول رفته پایین تخلیه. “ما نیز مطمئن نیست که آیا این بازی خواهد شد در ماه اوت 2021. و حتی اگر آن را ممکن است زمان مناسب برای ما. در حال حاضر برای گرفتن پول بازپرداخت است ما را تنها گزینه ای می گوید:” Nagpal که به نوشته توکیو بازی های کمیته سازماندهی ،

موندرا نمی خواهید پول خود را به عقب. 70 ساله از ناگپور با حضور هر المپیک تابستانی فوتبال و کریکت جام جهانی از سال 1999 — یا به عنوان داوطلب و یا فن — و امیدوار است از رفتن به استرالیا برای جهان T20 بعد از این سال. (البته او خریداری بلیط هند, بازی نیمه نهایی و, نهایی, بلیط بازگشت از استرالیا و رزرو پروازهای داخلی)

اگر به بازی های المپیک اتفاق سال آینده او را در زمان برای آن است. او یک مسافت بلیط – در دو و میدانی, شنا, کشتی کج, بوکس (به ساعت Mary Kom به طور خاص) و تنیس و بدمینتون یک بازی فوتبال و سه هاکی مسابقات که از ویژگی های هند و تیم مردان بسکتبال final. برای تمام کسانی که بلیط موندرا و گروه خود را در اطراف پرداخت Rs 1 لاخ هر سر.

اگر دوستان خود را به او را باید مجددا طرح می گوید موندرا و اضافه کرد که او هنوز هم گفته شده است که آیا او پرواز بلیط را می توان دوباره و مسافرخانه های re-رزرو پس از تاریخ های جدید اعلام می شود.

“من خواندن گزارش روز دیگر که بازی های المپیک نیست حتی ممکن برگزار شد و در سال 2021 و این نوع از افسردگی من می گوید:” موندرا که توصیف خود را به عنوان یک فرد مثبت است. موندرا حتی شده برای بازی های المپیک زمستانی به عنوان یک داوطلب است. “من واقعا علاقه مند به دیدن جهان از طریق ورزش است. در طول این وقایع شما را به ارتباط برقرار کردن با بهترین بشر-شادی مردم در تمام فرهنگ ها و نژادها است. هنگامی که شما با آنها در این جهان با همه مشکلات به نظر نمی رسد یک مکان وحشتناک, بعد از همه.”

که پس از همه وعده های ورزشی; در حال حاضر مهم تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>