آینده ورزشگاه آرناس وعده های با تکنولوژی بالا و کم ظرفیت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus همه گیر آورده است که ورزش به یک وقفه برای ماه هر کس بدونم چه بازی خواهد بود که تماشاگران در نهایت در اجازه. آن را تقریبا قطعا متفاوت خواهد بود در راه بزرگ و کوچک است.

طرفداران می تواند هر حرکت خود را طلبه توسط دوربین های دیجیتال و لیزر. ممکن است وجود دارد هیچ کس در آینده صندلی به بالا و پنج پس از زمین نشستن کامل هواپیما. این ایده از عبور نقدی به یک آبجو فروشنده بین نوبت خواهد بود یک حافظه است. دما نمایش و چک پزشکی می تواند اجباری است. مجازی بلیط هنجار خواهد بود.

این همه begs سوال: آیا طرفداران حتی قادر به لذت بردن از تجربه دوباره ؟

“وجود دارد یک ثروت پیش بینی نشده تلفات, من حدس می زنم که قرار بود بخشی از این چیزهایی که همه ما در زمان داده شده به عنوان بخشی از بازی زندگی-تجربه روز” توضیح Nate Appleman, مدیر ورزشی, تفریح و سرگرمی, تمرین برای کانزاس سیتی مبتنی بر معماری شرکت HOK. “برخی از چیزهایی که ما هنوز به درک اما تبدیل خواهد شد به شدت روشن هنگامی که ما اجازه برگشت به سالن و بازگشت به راستی طبیعت انسان است که به جمع آوری و جشن جامعه است.”

برخی از لیگ ها در حال بازگشت با چند و یا هیچ طرفداران از جمله فوتبال در آلمان مسابقه ماشین سهام در آمریکا و بیس بال در ژاپن است. اما به عنوان ورزشی سطح شیب دار تا آسوشیتد پرس در بر داشت در طول مصاحبه با بیش از دو دوجین کارشناسان در ورزشگاه طراحی و زیرساخت است که تنها چیزی که ممکن است به دنبال همان چیزی است که اتفاق می افتد در زمینه بازی.

بزرگترین کوتاه مدت تغییر خواهد بود اجتماعی فاصله که در حال حاضر نفوذ زندگی روزمره است. فروش بلیط پوش خواهد شد. کل ردیف و بخش مسدود کردن. صندلی در راهرو به سمت چپ باز به نگه داشتن یک بافر از طرفداران بالا رفتن از پله ها. طرفداران داده خواهد شد و یک ورودی زمان برای جلوگیری از ازدحام در دروازه. خطوط در دستشویی و امتیازات محدود خواهد شد. تجمع در دالان دیگر اجازه خواهد داشت.

“تاپیک های قدیمی گفت:” ضرورت مادر اختراع است.’ من می خواهم بگویم ما در اوج وضعیت ضرورت در حال حاضر” Appleman گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم واقعا هوشمند در آینده با واقعا سرد طرح است که فقط می تواند یک راه جدید برای انجام کارها و جدید نیست همیشه بد است. گاهی اوقات تغییر خوب است. گاهی اوقات ما باید به وفق دهند.”

این برنامه را هر دو امید و ترس: امید است که برخی از طرفداران قادر خواهد بود برای دیدن تیم های مورد علاقه خود را در عمل و ترس که در جاهایی که به شدت متکی به فروش بلیط قادر خواهد بود به پایان می رسد دیدار.

مرسدس بنز ورزشگاه خانه شاهین و آتلانتا, ایالات حاضر cashless سیستم در محل برای کالا و سازش است. حرفه ای چند تیم در حال مذاکره با حرکت تجزیه و تحلیل شرکت iinside که SafeDistance سیستم با استفاده از لیزر به نقشه فاصله و اندازه گیری تراکم جمعیت. در KeyBank مرکز در بوفالو, نیویورک, یک شرکت به نام WaitTime با بهره گیری از یک نرم افزار برای گفتن Sabres طرفداران چگونه صف های طولانی در دستشویی و سازش است.

این همه برای تلفن های موبایل کمی Orwellian مانند برادر بزرگ در حال تماشای شما. سیستم های رقص یک خط خوب بین آموزنده و سرزده است. اما آنها همچنین می تواند به کاهش خطر گسترش یک ویروس است که می تواند آن را به همه ارزشمند است.

“ما در حال extrapolating کردن این روند که در حال حاضر وجود داشته و من فکر می کنم ما در حال رفتن به ضربه شروع به 2025 حتی اگر آن را تنها 2020” گفت: Jason جنینگز مدیر استراتژی و دیجیتال یکپارچه سازی برای ورزش و سرگرمی گروه در مورتنسن که بسته بندی تا ساخت و ساز در اظهارات جدید 2.4 میلیارد دلار ورزشگاه در لاس وگاس. “این فن آوری در حال رفتن به مستقر می شود بسیار سریع تر به دلیل ارزش آن را برای تجربه فن و سلامت عمومی است.”

حتی راه امکانات تمیز هستند تغییر خواهد کرد. دیگر نمی خواهد hosing پایین صندلی و جارو کردن زباله در سمت چپ توسط طرفداران به اندازه کافی خواهد بود. محل برگزاری غول ASM جهانی به تازگی اعلام کرد جدید بهداشت پروتکل برای آن 325 امکانات در سراسر جهان با توجه به اهمیت hewing بین المللی بهداشت و درمان توصیه های از امثال WHO و CDC.

چند تیم حرفه ای شده اند و مایل به فاش کردن کامل خود را بازگشایی استراتژی, آیا می شود که بالقوه صندلی پوسته و یا ارتقاء زیرساخت های طراحی شده برای نگه داشتن طرفداران امن است. دلیلش این است که به سرعت در حال تغییر اجتماعی و سیاسی محیط زیست همراه با طبیعت غیر قابل پیش بینی از این ویروس را ساخته اند برنامه ریزی دشوار است.

“در بزرگ توده ها وجود ندارد و سیستم است که می تواند به طور موثر جلوگیری از یک نفر دیگر از دادن میکروب ها به یک دوم فرد” گفت: فیلیپ Tierno بالینی استاد آسیب شناسی دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. “اگر آنها عطسه و یا سرفه و یا صحبت کردن به طور مستقیم و یا حتی نفس کشیدن به طور مستقیم در یک فرد وجود ندارد و سیستم است که می تواند به جلوگیری از آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>