FRRO, مهاجرت, اداره پروب بی نظمی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

سازمان تحت اتحادیه وزارت خانه مانند اداره مهاجرت و اتباع خارجی منطقه ای دفاتر ثبت نام (FRROs) باید مسئولیت بیشتری برای نظارت بر فعالیت های خارجی اعضای گروه مانند Tablighi Jamaat مردم آشنا با تحولات روز سه شنبه گفت:.

کمی وجود دارد که می تواند انجام شود توسط مقامات اگر اتباع خارجی از جمله کسانی هستند که بخشی از یک گروه غلط هدف از سفر خود را به هند به عنوان ظاهرا انجام شده توسط Tablighi Jamaat کاربرانی که به هند آمد در ویزای توریستی از افراد ذکر شده در بالا گفت: به شرط ناشناس ماندن.

“حتی اگر اعضای یک گروه بزرگ اعمال می شود به صورت جداگانه برای ویزای توریستی و اشاره نمی کند که هدف از سفر خود را برای پیوستن به جماعت سازمان یافته توسط یک نهاد خصوصی وجود دارد و نه امکان که هر چیزی می تواند انجام شود” گفت: یک فرد که کاهش یافته است به نام.

“تنها در صورتی که افراد دعوت شده به رویدادهای سازماندهی شده توسط دولت هند اشخاص یا حوادث است که نیاز به ترخیص کالا از گمرک از وزارت خانه خواهد ماموریت های هند آورده شود به حلقه. سپس اگر invitee امر برای ویزای توریستی او خواهد بود خواسته نگران ماموریت به درخواست برای کنفرانس ویزا” فرد اضافه شده است.

مردم گفت اداره مهاجرت و FRROs باید نقش بیشتری برای بازی در دقیق و نظارت بر فعالیت های گروه هایی مانند Tablighi Jamaat.

آنها اشاره کرد که اعضای این گروه که به صورت جماعت در Nizamuddin منطقه از دهلی نو باید اعمال شده برای کنفرانس و یا مبلغ ویزا.

کنفرانس ویزا اعطا شده به اتباع خارجی که تنها هدف برای بازدید از هند برای شرکت در یک کنفرانس یا سمینار و چنین رویدادی نیاز به قبل از ترخیص از وزارت خانه تنها اگر شرکت کنندگان از افغانستان, پاکستان, عراق و سودان. اگر در یک کنفرانس است که توسط سازمان خصوصی سازماندهی این نهاد باید منتظر اطلاعات کامل از شرکت کنندگان به خارجی ها در این بخش از صفحه اصلی وزارت 60 روز قبل از این رویداد.

مبلغ ویزا اعطا شده به اتباع خارجی که تنها هدف برای بازدید از هند “کار تبلیغی نیست مربوط به proselytization” با توجه به این وزارت خانه قوانین. در حالی که وجود دارد این است که یک لیست از خارجی مبلغ سازمان های به رسمیت شناخته شده توسط دولت هند برای دریافت ویزا وجود دارد و ظاهرا هیچ لیست مشابه برای هند سازمان.

در حالی که اداره مهاجرت به اشتراک گذاشته شده لیست از کسانی که به هند از خارج از کشور با دولت وجود دارد این است که هیچ اطلاعات خاص در Tablighi Jamaat, اعضای, به عنوان آنها نمی مسافرت با کنفرانس و یا مبلغ ویزا. پس از دهلی نو جمع آوری Covid-19 عفونت های ثبت شده در میان شرکت کنندگان از کشمیر به Andaman and Nicobar Islands.

هفته قبل از جمع آوری در دهلی نو برخی از 16,000 اعضای Tablighi Jamaat جمع شده بودند برای چهار روز در یک مسجد خارج کوالالامپور در مالزی از 21 فوریه تا 1 مارس. جمع ملحق شد حدود 1500 نفر از اتباع خارجی از ده کشور جهان است.

“سه هفته بعد شرکت کنندگان…در حال گسترش coronavirus به نیم دوجین سازمان ملل ایجاد بزرگترین و شناخته شده ویروسی بردار در آسیای جنوب شرقی” نیویورک تایمز گزارش داد.

بیش از 620 مورد در مالزی بسیاری از 73 مورد در برونئی و 10 نفر در تایلند در ارتباط بودند به این جمع با توجه به گزارش های رسانه ها. حداقل سه coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به این رویداد است.

پیشرو در مالزی فقیه و محقق محمد عصری يا Abidin به سوال آشکار نازدار نگرش در میان اعضای جماعت نسبت به آینده رو به جلو به آزمایش می شود برای coronavirus.

“دلیل خدا می فرستد و از دین است که برای رفاه انسان است. دین نیست آموزش پیروان خود را به خود تخریبی است,” او گفت: مالزی BenarNews.

“وجود دارد [هیچ چیز] در دین و آموزه های است که می آموزد در مورد آسیب رساندن به خودمان. [اما] برخی از کاربران به نظر می رسید که موفق به درک این.”

این Tablighi Jamaat حال برنامه ریزی برای برگزاری یکی دیگر از تجمع در جزیره سولاوسی در اندونزی در ماه مارس 19-22 اما این لغو شد در آخرین دقیقه پس از اعتراض عمومی بیش از Covid-19. بیش از 8000 نفر که در حال حاضر وارد این رویداد شد قرار داده و به قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>