Ritu Phogat زیر شده مخلوط هنرهای رزمی پس از او جوان بود. دنیا به یکی از محبوب ترین کشتی کج خانواده در هند Phogats, Ritu محدود بود و برای موفقیت در این ورزش است. در سال 2016 او برنده مدال طلا در کشورهای مشترک المنافع کشتی قهرمانی و سپس به دنبال آن با برنز در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2017, و یک نقره در U-23 مسابقات قهرمانی جهان در همان سال است. در فوریه 2019 خبر آمد که Ritu در حال خروج از تشک به سوئیچ به مخلوط هنرهای رزمی است.

پیوستن به آسیا بهترین MMA آکادمی تکامل و پس از آن با امضای آسیا بزرگترین MMA تولید, یک قهرمانی, Ritu انتخاب یک حرفه ای بسیار متفاوت از خواهر او Babita, Geeta و Vinesh. “هر کس سوال که چرا شما در حال خروج از کشتی است. من فکر کردم اگر شما می خواهید برای انجام کاری متفاوت شما را به خطرات. من همیشه تعجب که چرا وجود دارد هرگز یک قهرمان MMA از هند” او به خبرنگاران گفت: در یک رویداد در دهلی نو.

تصمیم به تغییر به MMA بود یکی از آسان نیست. اما grappler دریافت حمایت کامل از خانواده اش در ساخت انتقال. “پدر همیشه می خواست دختران خود را به هند به بالا. بنابراین مهم نیست که هر چه ورزشی من بازی او می خواهد ما را به این کشور افتخار می کنیم. او همواره از من حمایت,” او گفت: در مقابل پدر Mahavir Phogat که او نیز در حال حاضر در این رویداد است.

بخش اول از این انتقال به MMA بود به ترک زندگی خود را در هند و حل و فصل کردن در سنگاپور است. Ritu اذعان می کند که او در مواجهه با مشکلات در تنظیم به یک شهر جدید است. “این اولین بار بود که من در زندگی به تنهایی و بدون خواهر و که بیش از حد در یک شهر جدید است. تنظیم وجود دارد برای من دشوار بود. آن را در زمان چند ماه به خودم طبقه بندی شده اند. اما در حال حاضر من همه حل و فصل” او می گوید.

یادگیری تکنیک های جدید MMA شد چالش بعدی. در حالی که کشتی شامل دست و پنجه نرم MMA همچنین شامل یک مقدار عادلانه از پانچ و کیک بوکسینگ موی تای, تایلندی, Jiu Jitsu و اشکال دیگر از هنرهای رزمی است. Ritu توضیح داد که تفاوت: “بسیار وجود دارد تفاوت در آموزش وجود دارد اما تفاوت در مجموعه ای از مهارت های شما باید به یاد بگیرند. شما نیاز به سرعت بیشتر قدرت و استقامت. ما نیاز به یادگیری قابل توجه jiu jitsu موی تای و غیره.”

Ritu را شریک مبارزه در تکامل Maira مزار از برزیل که خودش یک جنگنده MMA برای یک قهرمانی ارتقاء در 57kg دسته بیشتر به یک نگاه اجمالی از grappler را در اوایل روز در MMA. “هنگامی که شما در یک مبارزه شما با استفاده از بهترین مهارت های خود را. اما در ورزشگاه, شما باید برای یادگیری همه چیز. زمانی که Ritu آمد به MMA او خوب بود در کشتی و عالی بود در takedowns. اما او نمی دانم jiu jitsu و نحوه استفاده از زمین” ماریا گفت.

Ritu معتقد است او کشتی کج حرفه ای به او کمک کرد تا در ساخت انتقال به MMA در سریعتر سرعت. “حتی اگر آن را دشوار است برای من کشتی, پس زمینه ثابت می شود یک مزیت بزرگ برای من برای یادگیری این مهارت جدید مجموعه” او گفت:.

ماریا در ادامه توضیح داد: “اگر شما یک پایگاه قوی مانند Ritu که آموزش دیده تمام زندگی خود را برای این کار آن را آسان تر به یاد بگیرند که Jiu Jitsu. بدن او پاسخ سریع تر به حرکت. او تا به حال خوب تهویه بدن و هماهنگی و آن را آسان تر به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از زمین.”

یکی دیگر از بلوک های روانی که Ritu تا به حال برای غلبه بر بود و مشت مخالفان او. در کشتی, مشت زدن مجاز نیست. اما در MMA مبارزه با آن ضروری دارایی. ماریا بود که خودش یک ساندا (بوکس چینی) جنگنده قبل از تعویض به MMA می گوید: “مهر را می توان یک بلوک ذهنی. شما باید به توسعه رفلکس است. شما باید به یاد بگیرند که چگونه به جذب پانچ. اگر من مهاجم من پانچ کسی حریف من نمی ترسم من می دانم من یک مشکل” او گفت:.

Ritu افزود: “اگر من فکر نمی کنم در مورد مشت زدن حریف من من زدم را به عنوان حریف را پانچ من. ما احترام مخالفان ما. در حلقه ما در حال مبارزه است. خارج از آن ما هستند.”

در MMA جلسه Ritu Phogat تکیه بر کشتی نقاط قوت – takedowns و پین – به ضرب و شتم او کره جنوبی حریف Nam Hee Kim در کمتر از سه دقیقه است. در حال حاضر او را به صورت وو Chiao چن از چین در سنگاپور در فوریه 28 و Ritu می خواهد به دست کشیدن از او 36 سال از حریف.

“زمانی که من وارد حلقه من نگران نباشید من حریف سن یا تجربه. من تمرکز بر روی نقاط قوت. برنده اولین MMA مبارزه بود, تقویت اعتماد به نفس – بله من می تواند انجام این کار است. در بازی دوم من می خواهم به دست کشیدن از حریف من” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su