از کشتی سلطنتی به MMA هند Ritu Phogat

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک کشتی گیر که خانواده داستان جاودانه شده توسط بالیوود امیدوار است برای ایجاد فیلمهای خود را با تبدیل شدن به کشور خود را برای اولین بار قهرمان جهان در اکتان بالا, ورزش, مخلوط هنرهای رزمی. Ritu Phogat که در ابتدا به دنبال او پدر و دو خواهر بزرگتر به کشتی است و در حال حاضر نمودار یک مسیر جدید پس از ساخت مواد منفجره اولین MMA در ماه نوامبر.

Phogat پدر Mahavir و خواهر او Geeta و Babita شد موضوع 2016 دانلود فیلم “Dangal” گفتن داستان کشتی مربی که مطرح دختران خود را برای تبدیل شدن به کشورهای مشترک المنافع قهرمانان.

اما Ritu, 25, است, جعل حرفه ای متفاوت است. پس از برنده شدن او اولین MMA مبارزه در کمتر از سه دقیقه او را به صورت چین وو Chiao چن در این ماه یک مبارزه قهرمانی شب در سنگاپور خواهد شد که پشت درهای بسته برگزار شد به دلیل coronavirus.

جوانترین Phogat دختر تجاری تلاش در المپیک مدال برای مقابله با MMA اما او گفت که او را به خود جلب شد فریب تاریخ ساخت در ورزشی جدید.

“من یک فرصت برای آموزش با بهترین ها در سنگاپور وجود دارد و به دنبال بازگشت” او به خبرگزاری فرانسه گفت در جریان یک رویداد تبلیغاتی در دهلی نو.

“وجود دارد 2020 المپیک, اما من فکر کردم که من به خوبی می توانم در مخلوط هنرهای رزمی است. من آمده اند با هدف تبدیل شدن به اولین دختری از هند برای تبدیل شدن به یک قهرمان جهان در مخلوط هنرهای رزمی.”

– ‘یکی را به خطر’ –

زیرک اما به شدت ساخته شده است Phogat گفت: کشتی گیران شد مناسب برای رشد سریع تماس ورزشی است که در عین حال خود را به پرواز در هند.

“بالا هفت قهرمانی در مخلوط هنرهای رزمی کشتی گیران بنابراین من معتقدم که کشتی گیران باید یک لبه در این ورزش با توانایی خود را به پایین حریف,” او گفت:.

“این موضوع از مهارت است. شما فقط باید به تمرین سخت است. من فکر می کنم MMA است که بسیار متفاوت از کشتی در شرایط آماده سازی است.”

Phogat, که گفت که او با الهام از تماشای روسیه Khabib Nurmagomedov و Conor McGregor ایرلند بستری او در حال اجرا بود یک خطر با تعویض های ورزشی.

“من تا به حال یک حرفه ای خوب در کشتی پس از این تصمیم بود که یک خطر بزرگ برای من است. اما من نمی خواهم به از دست دادن فرصت” او گفت:.

“یکی به ریسک به انجام کاری جدید و به عنوان یک ورزشکار من آماده ام به آغوش هر چالش است.”

او افزود: “بدون حمایت پدر و خواهر من نمی شده است که در آن من هستم. پدرم همیشه به من آموخت که به دور اندیش و سخت کوش و قوی حل و فصل. سه صفات را به شما خواهد شد یک راه طولانی.”

Phogat برنده 48kg طلا در سال 2016 مشترک المنافع کشتی قهرمانی و به دنبال آن با یک نقره در مسابقات زیر 23 قهرمانی جهان سال آینده.

پدر او Mahavir که در حال حاضر آموزش خواهر زاده خود را Vinesh برای بازی های المپیک توکیو پشت سوم خود را به آن را در MMA.

“او استفاده می شود به تماشای بسیاری MMA و یک روز به من گفت که من برنده طلا در این بازی است. بنابراین همه ما حمایت و نتیجه این است که وجود دارد برای همه برای دیدن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>