از سرقت و خیانت به نقض اعتماد: Sushant Singh Rajput پدر اتهامات علیه…

بازیگر Sushant Singh Rajput را پدر وارد چندین اتهام از جمله abetment به خودکشی در برابر Rhea Chakraborty در ارتباط با خواب و مرگ در پلیس شکایت علیه او و شش نفر دیگر از جمله اعضای خانواده او.

کریشنا کومار سینگ تسلیم اولین اطلاعات گزارش (شاه) در راجیو نگر ایستگاه پلیس در پتنا در برابر Rhea Chakraborty و خانواده اش در زیر بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی (IPC) ارشد مقامات پلیس گفت: روز سه شنبه.

مورد ثبت شده در پتنا به عنوان Rajput 74 ساله به پدر گفت که او نمی خواهد بود قادر به رفتن به بمبئی برای مبارزه با این مورد با توجه به مسائل مربوط به سلامت. Rajput مرده پیدا شد در Bandra تخت در بمبئی در ژوئن 14.

در اینجا به برخی از ادعاهای ساخته شده توسط Rajput پدر:

* مورد شده است تسلیم در زیر بخش های مختلف از IPC از جمله 341 (مجازات غیر قانونی خویشتن), 342 (مجازات قانونی حبس), 380 (سرقت در خانه خانه) 406 (مجازات کیفری برای نقض اعتماد) 420 (خیانت و صداقت القا تحویل اموال) و 306 (abetment خودکشی) و 120(B).

* “Sushant پدر ساخته شده جدی اتهام رئا و خانواده اش. او ادعا کرده است که او تا به حال نگه داشته Sushant دور از خانواده خود و به طور کامل در اختیار او است. او همچنین دست زدن به حساب بانکی خود را. همچنین گزارش شده است که کرور روپیه خارج شد از حساب بانکی” سانجی سینگ بازرس کل پلیس (Patna منطقه مرکزی).

* Rajput پدر گفته خود شاه که در تاریخ 8 ژوئن هنگامی که Rhea Chakraborty یافت که او را موجودی بانکی بود پایین رفتن او به سمت چپ با پول نقد و جواهرات و اشیای قیمتی, لپ تاپ, کارت اعتباری خود شماره PIN و رمز عبور و اسناد مهم و پزشکان رسید.

* “Sushant به نام خواهر او و به او گفت که رئا تهدید کرده بود او را برای نشان دادن به دکتر رسید به رسانه ها و خواهد ثابت کند او دیوانه است. پس از آن, هیچ کسی به او کار” سینگ گفت: در شاه.

* “در ژوئن 8, شب, Sushant رئیس Disha خودکشی کرد. رئا منصوب کرده بود او را به عنوان Sushant است ، بعد رئا مسدود Sushant شماره بر روی تلفن خود را. Sushant نگران بود که رئا می ساخته اند و او را مسئول مدیریت و خودکشی او به عنوان تهدید کرده بود به قاب او در اتاق را مورد خودکشی.”

* * * * در او شکایت Rajput پدر نیز به دنبال به استناد مفاد مراقبت از سلامت روان عمل می کنند ادعا که “دسیسه” از چاکرابورتی و اعضای خانواده او باعث شده بود پسر خود را به کرک کردن وجود یک موفقیت حرفه ای در سینما و در نهایت او را سوار به خودکشی.

* KK سینگ متهم کرده است چاکرابورتی داشتن دوست Rajput در مارس 2019 با روشن به قصد استفاده از او را خوب مخاطبین برای پیشرفت حرفه خود.

* او همچنین ادعا شده که این بازیگر بود و با کمک اعضای خانواده اش از جمله پدر و مادر او پس از همه آنها به دنبال “purloin دارایی های پسر من ارزش کرور روپیه و شروع به دخالت در تمام جنبه های زندگی خود را.”

* KK سینگ همچنین می خواهد یک تحقیقات پلیس معلوم که در آن Rs 15 کرور سپرده در حساب بانکی برگزار شد Rajput منتقل شد.

* شکایت گفت: چاکرابورتی و خانواده او را متقاعد Rajput به ترک محل اقامت خود و ماندن در رفت و آمد مکرر در مجاورت بمبئی ادعا کرد “خالی از سکنه”.

* KK سینگ ادعا کرده است که چاکرابورتی کردم Rajput درمان توسط برخی از “conniving” پزشکان برای بیماری های روانی در حالی که نگه داشتن خانواده خود را در تاریکی.

* “در یک نقطه از زمان پسر من تصمیم به رها کردن فیلم حل و فصل کردن در Coorg و دنبال کشاورزی. او تهدید چاکرابورتی که تهدید او که او را به خود تاریخچه پزشکی عمومی و اجازه دهید جهان می دانم که او ذهنی ناپایدار قرار دادن حرفه ای خود را در معرض خطر” او ادعا در شاه.

(اگر شما نیاز به حمایت و یا کسی را می شناسید که می کند لطفا به نزدیکترین سلامت روان متخصص. کمک: Aasra: 022 2754 6669; Sneha هند بنیاد: +914424640050 و Sanjivini: 011-24311918)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر