از سوندار پیچای به Satya Nadella: چگونه H-1Bs کمک, هندی-آمریکایی پیدا کردن کار…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سوندار پیچای آغاز شده در H-1B و رفت و بر سر, گوگل, غول پیکر ترین چیز اینترنت. ایندرا Nooyi را H-1B یکی از بسیاری از سنگ پله به بالای پپسی.

Satya Nadella با استفاده از ویزا برنامه نیز اما به صورت کاملا متفاوت دلیل. بیشتر کار خود را اما زندگی شخصی او. او کارت سبز — او — و در ادامه H-1B تا همسر خود را می تواند پیوستن به در در ایالات متحده است. قوانین مهاجرت در حال حاضر به عنوان آن را بسیار دشوار است برای اتباع خارجی برای پیوستن به کارت سبز و همسران و بدون رفتن را از طریق طولانی و نامشخص روند.

بنابراین نادلا داد تا خود اقامت دائم و روشن به H-1B در سال 1994 یک سال پس از او ازدواج کردم و چهار سال پس از ویزای جدید برنامه معرفی شد و برای کارگران ماهر در سال 1990.

“آنچه که من انتظار نمی بود فوری معروفیت اطراف دانشگاه” نادلا نوشت در سال 2017 خاطرات “Refresh, “”هی دارد می رود این پسر که خود را داد تا کارت سبز’.”

H-1B می توانید انجام دهید که برای کمک به زوج های متاهل متحد.

اما برای بسیاری از افراد مانند پیچای و Nooyi H-1Bs شده اند دروازه به کار زنده و رستگار در ایالات متحده است.

پیچای آمد به ما ویزای F-1 برای دانش آموزان; از IIT Kharagpur به دانشگاه استنفورد کالیفرنیا است. او در ادامه ویزای H-1B در مک کینزی و سپس به گوگل است که او را به رهبری پس از 2015.

ایندرا Nooyi که مطرح شد در چنای و رفت به مدرس کالج مسیحی در ادامه ویزای H-1B زمانی که او پیوست این گروه مشاوره بوستون در سال 1980 با توجه به کسب و کار خودی. آن را بلافاصله روشن نیست اگر او بر ثانیه-1 در آن زمان به جای. H-1B خواهد بود متولد 10 سال بعد توسط قانون مهاجرت 1990 با تقسیم ثانیه-1 به دو — H-1A برای پرستاران و H-1B برای “گرايش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>