از Nashik به تریواندروم: ماموت کامیون را پوشش می دهد از 1700 متر در 10 ماه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

74-لاستیک کامیون حمل ماشین آلات به وزن 70 تن در نهایت به Vikram Sarabhai مرکز فضا (VSSC) در تریواندروم در شنبه 10 سال پس از آن شروع سفر خود را از ماهاراشترا Nashik حدود 1,700 متر دور به کشور برتر موسسه تحقیقات. این مستند تحمیل شده به بررسی Covid-19 همه گیر از 25 مارس تاخیر در ورود به آن یک ماه است.

معمولا به طور منظم کامیون پوشش فاصله بین Nashik و تریواندروم در پنج تا هفت روز است. ماموت کامیون نقل مکان کرد و در یک حلزون با هر یک از پنج کشور آن را از طریق ساخت ترتیبات ویژه برای آن است. هنگامی که آن را منتقل همراهی می کردند توسط پلیس تیم در هر یک از پنج کشور حرکت وسایل نقلیه دیگر متوقف شد. در برخی از مکان های potholed جاده ها تا به حال به تعمیر درختان قطع و قطب الکتریکی حذف اجازه می دهد تا کامیون حمل هوافضا اتوکلاو به حرکت می کند. اتوکلاو استفاده می شود برای پردازش مواد نیاز به قرار گرفتن در معرض درجه حرارت بالا و فشار.

Subhash Yadav کارمند یک شرکت خصوصی فعال در انتقال این دستگاه گفت: این مستند ساخته شده حرکت خود را پر از بدبختی است. “در آندرا پرادش ما خودرو بازداشت شده بود به مدت یک ماه با توجه به مستند. بعد ما قرارداد آژانس مجبور به دخالت شد. اما هنوز هم آن را یک کار چالش برانگیز است. مهندسین و مکانیک وجود دارد در تیم ما از 30 است که به همراه ولوو FM سری کامیون” گفت: Yadav. آنها سفر خود را آغاز کرد در تاریخ 1 سپتامبر سال گذشته است.

Yadav گفت: ماشین آلات 7.5 متر ارتفاع و 7 متر عرض است. پس از شاسی خودرو حمل ماشین آلات تا به حال به خیلی قوی, کامیون تقریبا تحت پوشش تمام جاده ها در بسیاری از مکان ها. “در بعضی از نقاط جاده ها گسترده تر شد و درختان قطع شد تا راه را برای آن. و در دو مکان ویژه آهن girders قرار داده شد برای تقویت پل,” او گفت:.

یکی دیگر از اعضای تیم گفت: به شرط ناشناس ماندن “در کرالا یک بانوی سالخورده به ما آمد و به ما گفت که بهتر است یک واکسن برای Covid-19 نسبت به ارسال موشک. بسیاری از ما راه می رفت در سراسر آن یک تجربه چالش برانگیز برای ما است.”

یک VSSC رسمی گفت: ماشین های سنگین نمی تواند برچیده شود. “اتوکلاو استفاده می شود برای تولید بزرگ هوافضا محصولات مختلف برنامه ها و انتظار می رود که به سفارش این ماه پس از ایجاد تغییرات لازم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>