از ژوئن 1, دولت برای راه اندازی مجدد 200 قطار اما بدون ACs, رزرو به زودی شروع به

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راه آهن هند اجرا خواهد شد 200 ویژه مسافر قطار در روز از ژوئن 1 و آنلاین رزرو بلیط به زودی آغاز خواهد شد و راه آهن و وزیر Piyush Goyal گفت: در روز سه شنبه در تازه گام با هدف به تدریج از سرگیری عادی در خدمات ملی حامل.

این قطار را اجرا خواهد کرد با عدم تهویه مطبوع مربیان و انتظار می رود که به تهیه کردن به شهرهای کوچک به گفته مقامات آگاه از تحولات است. این برنامه به زودی اعلام خواهد شد وزارت راه آهن گفت.

200 قطار اعلام کرد روز سه شنبه اجرا خواهد شد علاوه بر حق بیمه مسافر قطار اتصال دهلی نو با 15 شهرستانها در سراسر هند و آنهایی که گذر گاه رشته کارگران مهاجر به زادگاه.

“جدای از این, از ژوئن 1 راه آهن اجرا خواهد شد 200 غیر AC قطار یک روز با توجه به جدول زمان…رزرو آنلاین به زودی آغاز خواهد شد,” Goyal توییتی.

در بیانیه ای اعلام کرد این قطار جدید وزارت راه آهن گفت: “بدون بلیط فروخته خواهد شد در هر ایستگاه راه آهن و آینده نگر مسافران نباید به ایستگاه راه آهن برای خرید بلیط.”

به گفته مقامات که نمی خواهید نام این مسافر قطار را اجرا خواهد کرد دور و به احتمال زیاد برای اتصال شهرهای کوچکتر. آنها همچنین می تواند کمک به تسریع در حمل و نقل مهاجران گیر در نقاط مختلف کشور با توجه به مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19).

در توییتر Goyal نیز گفت: راه آهن را افزایش می دهد تعدادی از Shramik قطار ویژه به 400 یک روز از زمان 150 — در دو روز آینده. “همه مهاجر هستند درخواست اقامت که در آن, آنها, آهن هند را دریافت کنید آنها را در بازگشت به خانه در طول چند روز آینده,” او گفت:.

در مارس 1, دولت شروع به کار کرد Shramik قطار ویژه پس از خواسته های چندین متحده است.

و در مارس 12, راه آهن هند از سر خود مسافر خدمات پس از فاصله نزدیک به دو ماه با 15 جفت از قطار اتصال دهلی نو با دیبروگره (آسام) Agartala (تریپورا), هوره (بنگال), Patna (بیهار), بیلسپور (Chhattisgarh), رانچی (Jharkhand) Bhubaneswar (Odisha), سکوندربد (Telangana), بنگلور (کارناتاکا), چنای (تامیل نادو), تریواندروم (کرالا), مدگن (گوا) بمبئی مرکزی (Maharashtra) احمدآباد (گجرات) و جامو Tawi (جامو و کشمیر).

راه آهن خود را متوقف خدمات مسافر در یک اقدام بی سابقه در تاریخ 22 مارس در پی Covid-19 شیوع.

167-سال شبکه راه آهن هند زد حدود 14000 قطار مسافری و تقبل قایق از آب عبور 23 میلیون مسافر در روز قبل از این مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>